Film reklamowy

Spot korporacyjny i instruktażowy

 

 

 

 

Filmy reklamowe mają za zadanie budować wizerunek firmy bądź promować dany produkt. Jest to najlepsza reklama zarówno w Internecie jak i w telewizji. Tworzymy filmy reklamowe dla mniejszych jak i dużych firm. Produkcja filmu reklamowego tak jak i spotu do telewizji składa się z 3 etapów:

Pierwszy etap:

to napisanie scenariusza w oparciu o strategię klienta oraz najnowsze trendy w spotach reklamowych. Scenariusz zazwyczaj jest pisany przez nasze studio, ale zdarza się także, że klient ma już swój pomysł bądź gotowy plan. Dodatkowo oprócz scenariusza powstaje także storyboard.
 Podczas tego etapu są określane takie założenia jak: liczba oraz rodzaj lokacji, liczba aktorów, ilość efektów specjalnych, które się znajdą w filmie oraz szczegółowy harmonogram prac.

Drugim etapem:

jest nagrywanie materiału. Ilość dni zdjęciowych jest zależna od pomysłu do jakiego realizujemy film. Jednak najczęściej są to 1 bądź 2 dni robocze. Na planie zapewnieni są ludzie z najlepszym doświadczeniem przy produkcji filmów reklamowych, tacy jak: reżyser, operator, kierownik planu oraz dodatkowa ekipa filmowa.

Trzecim i ostatnim

już etapem produkcji jest montaż oraz wprowadzenie korekcji barwnej materiału. Podczas montażu są również nanoszone odpowiednie grafiki bądź całe animacje. Zostaje także wprowadzony podkład muzyczny oraz lektorski jeżeli wymaga tego scenariusz. Zazwyczaj czas realizacji filmów reklamowych to 10 dni od zakończenia etapu drugiego, czyli nagrań materiału.