O nas

Poznaj Motion Pikczer

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy Motion Pikczer.

 

Dzisiejsze działania w Internecie definiują jak ludzie odnoszą się do marki jako całości. Robienie tego na wysokim poziomie już nie wystarcza. Motion Pikczer tworzy pożądane rozwiązania wizualne, którą mówią językiem Twojej marki. Dzięki setkom zrealizowanych projektów video,  dziś trafiamy w sedno i budujemy dla Was trwałe relacje z klientami.

Nasz zespół może dostarczyć wszystko: od pomysłu do gotowej produkcji. Pozwól naszym drogom się spotkać.

 

Co mówią o nas nasi klienci

 • Wyszło świetnie: scenariusz zrealizowany w 100 procentach, montaż OSKAROWY, efekt obłędny, chłopaki niedorzecznie zdolni i profesjonalni. Nie mamy najmniejszych uwag, a przy tym brakuje nam słów by opisać talent Motion Pikczer. BARDZO DZIĘKUJEMY.
  Agata CzłonkaPlayground 74
 • Solidność, kreatywność, zaangażowanie, wysoka jakość filmów i montażu, dobra i bezpośrednia komunikacja, szybki czas realizacji oraz rzeczowe  podejście do sprawy – to te cechy sprawiają, że chce się współpracować z Motion Pikczer wiele razy.
  Hubert MikosNice Up
 • Jeśli oczekujesz kolejnego tandetnego klipu z piersiami w roli głównej - to nie jest to ekipa filmowa dla Ciebie! To ludzie profesjonalni, kreatywni z oryginalnymi pomysłami! Praca z nimi to czysta przyjemność! Zero stresu.
  Sylwia RybsteinGinger Goes Mental
 • Współpraca z Motion Pikczer była prawdziwą przyjemnością. Niesprzyjające warunki pogodowe nie zwiastowały takiego sukcesu, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Solidni, terminowi, pomysłowi i po prostu profesjonalni. Sprawdzają się w każdych warunkach!
  Anna Szylhabel-Godala, Aleksandra WawrzyniakCentrum ds. Organizacji i Obsługi Studiów w Języku Angielskim Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Współpracę mogę podsumować kilkoma prostymi i kluczowymi stwierdzeniami: dokładne słuchanie potrzeb swojego klienta, niecodzienne i nieszablonowe pomysły oraz sprawna i terminowa realizacja jak i wysokiej jakości efekty pracy, które przewyższył wszystkie nasze oczekiwania :).
  Zofia ZakrzewskaTakeda
 • Cenię sobie nie tylko piękne i przemyślane realizacje, ale styl pracy. Dogadujemy się bez zbędnej wymiany dziesiątek maili czy telefonów, bez przesuwania terminów, bez spiny. Z Motion Pikczer po prostu dobrze sie pracuje!
  Aleksandra KietlaŁódź Design Festival

4 powody by z nami pracować.

motion pikczer

Pasjonujemy się rzeczami, które robimy codziennie.

Filmy do celów promocyjnych, teledyski z potrzeby serca. Wszystko by zachwycić i bezbłędnie wykonać. Mamy obsesje na punkcie szczegółów, ale nie zapominamy o terminach.

 

Stawiamy na profesjonalizm i niezawodność.

Wiemy jak istotna jest jakość, dlatego też w naszej pracy używamy wyłącznie sprawdzonego i fachowego sprzętu. Tylko takie podejście zapewnia efekty.

 

filmy reklamowe
motion pikczer

Dowiedliśmy, że nasza praca przynosi rezultaty.

Wielki wzrost zapytań i wysłanych ofert. Długoterminowe relacje z kluczowymi klientami.

Jesteśmy inspirowani przez otoczenie.

Spacery z psem, jazda na rowerze, kartkowanie magazynów. Miliony możliwości na szukanie inspiracji do kolejnych produkcji.

motion pikczer

 

Nasz zespół.

 

Nasza praca.

Jesteśmy niewielką i przyjazną grupą filmową z Polski. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmów reklamowych i teledysków. Pracujemy zarówno z lokalnymi jak i międzynarodowymi klientami. Wspólne tworzenie sprawia nam ogromną przyjemność.

W samym 2016 roku wzięliśmy udział w ponad 45 realizacjach. Korzystając z naszych usług jesteś pewien solidnie wykonanego filmu, który może posłużyć jako wizytówka dla Twojej firmy bądź zespołu. Ciągła możliwość rozwoju i przede wszystkim pasja związana z naszą pracą, powoduje, że nasz nasz dom produkcyjny cały czas się powiększa. Najistotniejszym osiągnięciem jest jednak to, że nasi klienci zawsze do nas wracają, co bezdyskusyjnie świadczy o zaangażowaniu i sukcesie każdego wykonanego projektu.

Z czego jesteśmy znani?

Produkcja filmowa: 100%
Montaż video: 96%
Fotografia: 83%
Animacja komputerowa: 61%
Social Media / Marketing: 92%