O nas

Poznaj Motion Pikczer

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy Motion Pikczer.

 

Dzisiejsze działania w Internecie definiują jak ludzie odnoszą się do marki jako całości. Robienie tego na wysokim poziomie już nie wystarcza. Motion Pikczer tworzy pożądane rozwiązania wizualne, którą mówią językiem Twojej marki. Dzięki setkom zrealizowanych projektów video,  dziś trafiamy w sedno i budujemy dla Was trwałe relacje z klientami.

Jesteśmy więcej niż studiem filmowym

Pomagamy tworzyć historię.

 

 

Co mówią o nas nasi klienci

 • Wyszło świetnie: scenariusz zrealizowany w 100 procentach, montaż OSKAROWY, efekt obłędny, chłopaki niedorzecznie zdolni i profesjonalni. Nie mamy najmniejszych uwag, a przy tym brakuje nam słów by opisać talent Motion Pikczer. BARDZO DZIĘKUJEMY.
  Agata CzłonkaPlayground 74
 • Solidność, kreatywność, zaangażowanie, wysoka jakość filmów i montażu, dobra i bezpośrednia komunikacja, szybki czas realizacji oraz rzeczowe  podejście do sprawy – to te cechy sprawiają, że chce się współpracować z Motion Pikczer wiele razy.
  Hubert MikosNice Up
 • Jeśli oczekujesz kolejnego tandetnego klipu z piersiami w roli głównej - to nie jest to ekipa filmowa dla Ciebie! To ludzie profesjonalni, kreatywni z oryginalnymi pomysłami! Praca z nimi to czysta przyjemność! Zero stresu.
  Sylwia RybsteinGinger Goes Mental
 • Współpraca z Motion Pikczer była prawdziwą przyjemnością. Niesprzyjające warunki pogodowe nie zwiastowały takiego sukcesu, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Solidni, terminowi, pomysłowi i po prostu profesjonalni. Sprawdzają się w każdych warunkach!
  Anna Szylhabel-Godala, Aleksandra WawrzyniakCentrum ds. Organizacji i Obsługi Studiów w Języku Angielskim Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Współpracę mogę podsumować kilkoma prostymi i kluczowymi stwierdzeniami: dokładne słuchanie potrzeb swojego klienta, niecodzienne i nieszablonowe pomysły oraz sprawna i terminowa realizacja jak i wysokiej jakości efekty pracy, które przewyższył wszystkie nasze oczekiwania :).
  Zofia ZakrzewskaTakeda
 • Cenię sobie nie tylko piękne i przemyślane realizacje, ale styl pracy. Dogadujemy się bez zbędnej wymiany dziesiątek maili czy telefonów, bez przesuwania terminów, bez spiny. Z Motion Pikczer po prostu dobrze sie pracuje!
  Aleksandra KietlaŁódź Design Festival

Nasze SUPERMOCE, czyli
4 powody by z nami pracować.

Pasjonujemy się rzeczami, które robimy codziennie.

Filmy do celów promocyjnych, teledyski z potrzeby serca. Wszystko by zachwycić i bezbłędnie wykonać. Mamy obsesje na punkcie szczegółów, ale nie zapominamy o terminach.

 

Stawiamy na profesjonalizm i niezawodność.

Wiemy jak istotna jest jakość, dlatego też w naszej pracy używamy wyłącznie sprawdzonego i fachowego sprzętu. Tylko takie podejście zapewnia efekty.

 

Dowiedliśmy, że nasza praca przynosi rezultaty.

Wielki wzrost zapytań i wysłanych ofert. Długoterminowe relacje z kluczowymi klientami.

Jesteśmy inspirowani przez siebie wzajemnie.

Każdy z członków naszego zespołu wnosi unikalną wartość w projekty.
Dzięki różnym zainteresowaniom i naszym pasjom poszerzamy wzajemnie swoje perspektywy.

 

Nasz zespół.

 

Nasza praca.

JAKIE JEST MOTION PIKCZER?

NOWOCZESNE
Używamy nowoczesnego sprzętu, wciąż rozwijając się i śledząc nowinki techniczne oraz trendy w branży filmowej.

SZCZERE
Jesteśmy szczerzy wobec siebie, ale również wobec naszych klientów. Podstawą dobrej współpracy w zespole jest szczerość, czasem gorzka prawda jest potrzebna, żeby można było pójść dalej.

PRACOWITE
Wraz z rozwojem, wprost proporcjonalnie rośnie u nas ilość pracy. Jednak od początku naszej działalności nigdy nie wydłużyliśmy naszych terminów. Zawsze dostarczamy materiał na czas określony w umowie.

 

Z czego jesteśmy znani?

Produkcja filmowa: 100%
Montaż video: 96%
Fotografia: 83%
Animacja komputerowa: 61%
Social Media / Marketing: 92%

DOŚWIADCZONE
Codziennie zdobywamy nowe doświadczenie, co ma swoje odzwierciedlenie w każdym nowym projekcie. Każdy projekt jest coraz lepszy, ale i pozwala nam też poszerzać zdobytą już wiedzę.

WESOŁE
Ci, którzy znają nas osobiście bądź z VLOGa wiedzą, że humoru u nas w studio jest pod dostatkiem.

OTWARTE NA WYZWANIA
Oczywiście, że lubimy wyzwania mimo iż są często okupione stresem i nerwami. Zadowolenie, które jest po skończonym projekcie to najwieksza nagroda.

ROZWIJAJĄCE SIĘ
Nasze studio wciąż się powiększa: przybywają nowe osoby do zespołu, zmienialiśmy już kilkakrotnie lokal (za każdym razem na większy), wciąż inwestujemy w sprzęt. Nie chcemy stać w miejscu, zależy nam na ciągłym rozwoju.