Produkcja reklam TV

Spoty telewizyjne

 

 

 

 

Nasz dom produkcyjny zajmuje się produkcją spotów telewizyjnych dla najróżniejszych klientów. Działamy zarówno z agencjami reklamowymi jak i bezpośrednio z klientem indywidualnym. W przypadku pracy z agencją jesteśmy odpowiedzialni za organizację i proces produkcji oraz postprodukcji. Jeżeli jednak pracujemy z klientem bez pośrednictwa agencji reklamowej, wtedy odpowiadamy również za przygotowanie konkretnej kreacji.

 

 

Posiadamy w swoim zespole ludzi z wykształceniem filmowym i fotograficznym, a także posiadających duże doświadczenie przy produkcji spotów telewizyjnych. W większości naszych realizacji sami tworzymy scenariusze oraz kreacje kampanii reklamowych.

Spoty telewizyjne składają się z 3 etapów.

Preprodukcja

 

a) stworzenie scenariusza i storyboardu
b) wybranie odpowiednich lokacji 
w porozumieniu z klientem
c) wybór ilości osób potrzebnych na planie (aktorów i ekipy filmowej)

Produkcja

 

a) nagrywanie materiału (w zależności od scenariusza może to być jeden dzień zdjęciowy bądź trwać do kilku dni zdjęciowych)
b) zabezpieczenie planu ze strony formalnoprawnej

Postprodukcja

 

a) montaż oraz udźwiękowienie
b) korekcja barwna
 filmu
c) nanoszenie i wprowadzenie ruchomych animacji i grafik
d) zgranie taśm bądź przygotowanie plików emisyjnych (w zależności od specyfikacji technicznej)

Ile kosztuje wykonanie reklamy telewizyjnej?

Dom produkcyjny Motion Pikczer bierze pełną odpowiedzialność za stronę organizacyjną, prawną oraz ekonomiczną każdego projektu.
 O koszcie wykonania reklamy telewizyjnej decydują: scenariusz (storyboard), zakres eksploatacji filmu oraz przybliżona data emisji. Chętnie poznamy Wasze oczekiwania i wymagania. Na ich podstawie przygotujemy ofertę w ciągu 24h.