Produkcja teledysków

Realizacja wideoklipów

 

 

 

 

Produkcja teledysków to nie tylko nasza praca, ale także ogromna pasja.

W każdy projekt i każdy videoclip wkładamy całe swoje serce i dopracowujemy każdy detal. Tworzymy teledyski zarówno dla polskich jak i zagranicznych muzyków. Nie stanowi dla nas problemu produkcja videoclipu w dowolnym miejscu na całym świecie.

Realizujemy teledyski zarówno na zlecenie wytwórni muzycznych jak i pojedynczych artystów. 
Zajmujemy się pełną produkcją videoclipów. Od napisania scenariusza poprzez produkcję, montaż i korekcję barwną całego filmu. Wiemy jak ważny jest harmonogram, dlatego czas realizacji naszych muzycznych produkcji to najczęściej 10 dni od ostatniego dnia zdjęciowego.

Każdy teledysk do odrębna historia, która została stworzona dla konkretnego utworu muzycznego. Dlatego po otrzymaniu utworu, piszemy do niego scenariusz i określamy styl w jakim zostanie nagrany. Bywa też tak, że artysta ma już swoją wizję na videoclip i wtedy wspólnie ustalamy jego realizacje.

 

 

Ile kosztuje produkcja teledysku?

Projekty wyceniamy indywidualnie w zależności od scenariusza oraz sprzętu, który wykorzystamy przy produkcji. Cenę za videoclip określamy już po wstępnym napisaniu scenariusza. 
Tworzymy teledyski dla muzyków w całej Polsce. Staramy się by historie były wyjątkowe i spełniały formę promocyjną dla artysty. Naszym zdaniem dobra piosenka powinna posiadać teledysk, bez tego coraz trudniej jest wypromować dobry materiał.