Ginger Goes Mental

Produkcja wideoklipu

Ginger Goes Mental | Produkcja wideoklipu

Ginger Goes Mental – Produkcja wideoklipu


Produkcja wideoklipu dla zespołu Ginger Goes Mental do utworu Rainbow.

Pierwszy teledysk jest czymś ważnym w dorobku każdego artysty. Bardzo jest nam miło, kiedy muzycy, dla których stworzyliśmy ich pierwsze wideoklipy powracają z chęcią wyprodukowania nowego klipu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że połączenie muzyki z obrazem zapewnia zupełnie inny odbiór utworu.

Kolejnym zespołem, dla którego mieliśmy okazję zrobić powtórnie teledysk jest Ginger Goes Mental. Pierwszy teledysk dla Sylwii został nakręcony w jej rodzinnym mieście. Przy okazji nagrywania nowego klipu Sylwia przyjechał do Łodzi, gdzie w okolicy miał miejsce plan zdjęciowy.

1
Dni zdjęciowe.

7 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
pierwszy teledysk

 

Pomysł na scenariusz przedstawia historię dwóch dziewczyn, które trafiają do opuszczonego domu. Okazuje się, że nie jest on do końca pusty. Czeka na nie wiele dziwnych i niewyjaśnionych sytuacji. Między innymi migające światło, dziwne cienie, nie wiadomo skąd pojawiający się dym czy też poczucie, że ktoś je stale obserwuje. Przemierzają dom w celu odkrycia jego zagadki.

Działania Marketingowe

Facebook: 70%
YouTube: 55%
Motion Pikczer Blog: 10%

Zależało nam jak najbardziej na oddaniu atmosfery panującej w takim miejscu. Dlatego skupiliśmy się na grze światła i dynamicznych kadrach, które podtrzymały tempo utworu.