HobbyZone

Film reklamowy

HobbyZone | Film reklamowy

HobbyZone – Film reklamowy


Produkcja filmu reklamowego dla firmy HobbyZone.

Kolejną produkcją, którą zajmowaliśmy się w ostatnim czasie, była realizacja filmu reklamowego dla firmy HobbyZone. Zajmuje się ona sprzedażą asortymentu dla modelarzy, hobbystów, twórców rękodzieła czy też kolekcjonerów. Wybór towarów idealnie sprawdzi się dla fanów malowania figurek z gier planszowych. Celem filmu reklamowy było pokazanie procesu tworzenia produktów marki HobbyZone jak również stworzenie realizacji instruktażowej pokazującej najważniejsze cechy i zalety produktów.

Firma używa spotu w celach promocyjnych, takich jak content video na własnej stronie internetowej. Zadaniem spotu promocyjnego jest przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Tego typu filmy reklamowe to doskonałe narzędzia video-marketingu oraz reklama w Internecie dla mniejszych firm.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
film reklamowy

Tym razem zrezygnowaliśmy z slow motion czyli zwolnionego tempa na rzez fast motion czyli przyspieszenia, które powoduje ożywienie ujęć. Ponadto dzięki korekcie barw zachowaliśmy minimalizm, który wiąże się poniekąd z produktami oferowanymi przez firmę.

Działania Marketingowe

Facebook: 55%
YouTube: 40%
Motion Pikczer Blog: 15%

Zdajemy sobie sprawę, że powierzenie nagrania komuś spotu reklamowego wymaga obdarowania tej drugiej strony ogromnym zaufaniem. Cieszymy się, że tak wiele osób podjęło z nami współprace, ponieważ świadczy to o naszej wysokiej pozycji na rynku filmowym.