Łącznik

Film reklamowy dla restauracji

Łącznik | Film reklamowy dla restauracji

Łącznik – Film reklamowy


Produkcja dwóch spotów reklamowych dla restauracji.

Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami związanymi między innymi z budownictwem bądź IT, ale tym razem zajęliśmy się produkcją filmów reklamowych dla łódzkiej restauracji Łącznik. Było to dla nas całkiem nowe wyzwanie, do którego z wielką przyjemnością przystąpiliśmy.

Zobacz drugi film!

3
Dni zdjęciowe.

15 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
motion pikczer filmy reklamowe warszawa

Po pierwsze przygotowaliśmy dwa filmy. Zrobiliśmy jeden film reklamowy dla restauracji, która jest tam za dnia, a wieczorami przeistacza się natomiast w klub, gdzie zajęliśmy się nagrywaniem koncertów i eventów. Dla Łącznika prowadzimy również kanał na YouTube, na którym będą pojawiały się kolejne realizacje z imprez i koncertów. Najlepiej zasubskrybować kanał Motion Pikczer by być na bieżąco.

Działania Marketingowe

Facebook: 56%
YouTube: 86%
Motion Pikczer Blog: 15%

Łącznik to pozostająca w łódzkim pofabrycznym klimacie restauracja, która wieczorami zamienia się w kino lub klub z najlepszymi koncertami w mieście. Jest on zlokalizowany na terenie byłych widzewskich zakładów przemysłu bawełnianego WiMa, pięć metrów nad ziemią, w architektonicznym łączniku pomiędzy dwoma byłymi halami przędzalnianymi.