Displate

Film promocyjny

Displate | Film reklamowy

Displate – Film reklamowy


Produkcja filmu promocyjnego dla firmy Displate.

Czy na małej powierzchni da się nagrać ciekawy film reklamowy? Okazuje się, że tak. W tym wypadku za plan zdjęciowy posłużyło nam nasze biuro. A w nim nasza ekipa: Michał i Kuba oraz wybrany przez nas aktor: Artur Szymczukiewicz. Mieliśmy ogromną przyjemność stworzyć film reklamowy dla marki Displate, która zajmuje się produkcją grafik.

Plakaty to własnoręcznie tworzone metalowe ilustracje w różnych wielkościach. Nawiązują do najrozmaitszych kategorii m.in. abstraktu, krajobrazu czy też pop artu. Ponadto firma pracuje z uzdolnionymi artystami z całego świata.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
film reklamowy
film reklamowy

Ideą realizacji było pokazanie najistotniejszych cech plakatu jak i instrukcji jego użytkowania. Dlatego też scenariusz zakładał zaprezentowanie dokładnie krok po kroku sposobu montażu plakatu. Ponadto w filmie pojawiają się hasła przedstawiające zalety grafik.

Działania Marketingowe

Facebook: 75%
YouTube: 55%
Motion Pikczer Blog: 20%

Jeśli chodzi o stronę techniczną nie stosowaliśmy wielu efektów, które w tym wypadku mogłyby odciągnąć uwagę widza. Skupiliśmy się na jasnym i dynamicznym przekazie. Pozwoliliśmy sobie jedynie na ciekawe przejścia i zastosowanie techniki Motion Traking. W wypadku prezentacji niektórych produktów wiemy, że mniej oznacza więcej.