Favored Nations

Produkcja wideoklipu

Favored Nations | Produkcja wideoklipu

Favored Nations – Produkcja wideoklipu


Produkcja wideoklipu dla zespołu Favored Nations do utworu Amazon.

Teledysk, który możecie tu zobaczyć powstał w kooperacji naszego domu produkcyjnego z zespołem Favored Nations z Los Angeles. Znaliśmy dobrze tę grupę i jej utwory z Internetu, dlatego też bez wahania napisaliśmy do nich z zapytaniem czy nie zechcieliby razem z nami współpracować. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Zespół zaproponował muzykę, do której moglibyśmy stworzyć teledysk. Tak zaczęła się nasza przygoda z piosenką „Amazon”.

Odległość jak dzieli Los Angeles i Łódź byłaby kiedyś niewyobrażalną przeszkodą nie do pokonania. Obecnie dzięki Internetowi jesteśmy w stanie takie dystanse i większe pokonywać bez mrugnięcia okiem. Po kilku mailach, które wymieniliśmy z zespołem mieliśmy ułożony scenariusz i mogliśmy zająć się tym co sprawia nam największą radość czyli sfilmowaniu ujęć do teledysku.

2
Dni zdjęciowe.

15 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Stworzyliśmy klip w klimacie Nu Disco. Do pomocy zaprosiliśmy Magdę Kubiak i Piotra Sokołowskiego, którzy zostali naszymi aktorami na potrzeby tego teledysku. Plan zdjęciowy trwał dwa dni i sprawił nam wiele radości.

Działania Marketingowe

Facebook: 70%
YouTube: 45%
Motion Pikczer Blog: 5%