O nas

Poznaj Motion Pikczer

Jesteśmy
Motion Pikczer.

Motion Pikczer to zgrana i kreatywna grupa działająca na rynku od 2014 roku. Oferujemy kompleksową produkcję filmów reklamowych i teledysków. Pracujemy zarówno z rozpoznawalnymi markami, jak i małym i średnimi firmami, a także z artystami na różnych etapach rozwoju muzycznej kariery. 

na rynku filmowym

Nasze SUPERMOCE,
czyli 4 powody by z nami pracować.

Pasjonujemy się rzeczami, które robimy codziennie.

 

Filmy do celów promocyjnych, teledyski z potrzeby serca. Wszystko by zachwycić i bezbłędnie wykonać. Mamy obsesje na punkcie szczegółów, ale nie zapominamy o terminach. Regularnie uaktualniamy sprzęt, na którym pracujemy, stawiając na nowinki technologiczne, które usprawniają proces produkcji filmowej. Nowoczesność to nie tylko doskonała kamera czy sprzęt do korekcji barwnej – to także sposób myślenia, świadomość trendów w branży audiowizualnej.

 

Stawiamy na profesjonalizm i niezawodność.

 

Wiemy jak istotna jest jakość, dlatego też w naszej pracy używamy wyłącznie sprawdzonego i fachowego sprzętu. Tylko takie podejście zapewnia efekty. Plan filmowy od świtu do nocy? To dla nas nic strasznego. Ekspresowy montaż? Żaden problem. Choć czasem słuchawka pali się od ilości telefonów, a skrzynka mailowa grozi zapchaniem, nie wydłużamy terminów realizacji i zawsze dostarczamy materiał na czas określony w umowie.

 

Dowiedliśmy, że nasza praca przynosi rezultaty.

 

Wielki wzrost zapytań i wysłanych ofert. Długoterminowe relacje z kluczowymi klientami. Jesteśmy szczerzy zarówno wobec siebie nawzajem, jak i wobec Klientów. Bez żalu przyjmujemy też uwagi pod naszym adresem. Wierzymy, że gorzka prawda jest czasem potrzebna, by odrzucić złudne myślenie i stworzyć coś naprawdę wartościowego.

Jesteśmy inspirowani przez siebie wzajemnie.

 

Każdy z członków naszego zespołu wnosi unikalną wartość w projekty. Dzięki różnym zainteresowaniom i naszym pasjom poszerzamy wzajemnie swoje perspektywy. Ci z Was, którzy znają nas osobiście lub z naszego vloga wiedzą, że humoru jest u nas w studio pod dostatkiem.

 

Co mówią o nas nasi Klienci?

 • To był mój pierwszy teledysk i chciałem go nakręcić profesjonalnie. Znalazłem w internecie ekipę Motion Pikczer. Opowiedziałem im o swoim pomyśle, zrobiliśmy burzę mózgów i po ustaleniu budżetu, zaproponowali swoją wizję. Wszystko wyszło ponad moje oczekiwania. Magia na planie udzieliła się nam wszystkim, co przełożyło się na efekt końcowy. Dodatkowo trudno o lepszą współpracę, kiedy wszystkie terminy zostały dotrzymane.

  Dla mnie najważniejsza w teledysku jest spójność obrazu z muzyką. Szukając ekipy filmowej, przeglądałem teledyski pod kątem tej spójności. Wszystkie klipy Motion Pikczer są kręcone z dużym wyczuciem i mają klimat odpowiedni dla każdej z piosenek.

  Kamil Juszczyk
 • Wyszło świetnie: scenariusz zrealizowany w 100 procentach, montaż OSKAROWY, efekt obłędny, chłopaki niedorzecznie zdolni i profesjonalni. Nie mamy najmniejszych uwag, a przy tym brakuje nam słów by opisać talent Motion Pikczer. BARDZO DZIĘKUJEMY.
  Agata CzłonkaPlayground 74
 • Solidność, kreatywność, zaangażowanie, wysoka jakość filmów i montażu, dobra i bezpośrednia komunikacja, szybki czas realizacji oraz rzeczowe  podejście do sprawy – to te cechy sprawiają, że chce się współpracować z Motion Pikczer wiele razy.
  Hubert MikosNice Up
 • Jeśli oczekujesz kolejnego tandetnego klipu z piersiami w roli głównej - to nie jest to ekipa filmowa dla Ciebie! To ludzie profesjonalni, kreatywni z oryginalnymi pomysłami! Praca z nimi to czysta przyjemność! Zero stresu.
  Sylwia RybsteinGinger Goes Mental
 • Współpraca z Motion Pikczer była prawdziwą przyjemnością. Niesprzyjające warunki pogodowe nie zwiastowały takiego sukcesu, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Solidni, terminowi, pomysłowi i po prostu profesjonalni. Sprawdzają się w każdych warunkach!
  Anna Szylhabel-Godala, Aleksandra WawrzyniakCentrum ds. Organizacji i Obsługi Studiów w Języku Angielskim Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Współpracę mogę podsumować kilkoma prostymi i kluczowymi stwierdzeniami: dokładne słuchanie potrzeb swojego klienta, niecodzienne i nieszablonowe pomysły oraz sprawna i terminowa realizacja jak i wysokiej jakości efekty pracy, które przewyższył wszystkie nasze oczekiwania :).
  Zofia ZakrzewskaTakeda