O nas

Poznaj Motion Pikczer

Jesteśmy
Motion Pikczer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Motion Pikczer to zgrana i kreatywna grupa działająca na rynku od 2014 roku. Oferujemy kompleksową produkcję filmów reklamowych i teledysków. Pracujemy zarówno z rozpoznawalnymi markami, jak i małym i średnimi firmami, a także z artystami na różnych etapach rozwoju muzycznej kariery. 

Dzisiejsze działania w Internecie definiują jak ludzie odnoszą się do marki jako całości. Robienie tego na wysokim poziomie już nie wystarcza. Motion Pikczer tworzy pożądane rozwiązania wizualne, którą mówią językiem Twojej marki. Dzięki setkom zrealizowanych projektów video,  dziś trafiamy w sedno i budujemy dla Was trwałe relacje z klientami.

ARFF Barcelona 2020 // Best Music Video * Finalist

Official selection 2020 of the LMVF

Jesteśmy więcej niż studiem filmowym

Pomagamy tworzyć historię.

 

 

Nasze SUPERMOCE,
czyli 4 powody by z nami pracować.

Pasjonujemy się rzeczami, które robimy codziennie.

 

Filmy do celów promocyjnych, teledyski z potrzeby serca. Wszystko by zachwycić i bezbłędnie wykonać. Mamy obsesje na punkcie szczegółów, ale nie zapominamy o terminach. Regularnie uaktualniamy sprzęt, na którym pracujemy, stawiając na nowinki technologiczne, które usprawniają proces produkcji filmowej. Nowoczesność to nie tylko doskonała kamera czy sprzęt do korekcji barwnej – to także sposób myślenia, świadomość trendów w branży audiowizualnej.

 

Stawiamy na profesjonalizm i niezawodność.

 

Wiemy jak istotna jest jakość, dlatego też w naszej pracy używamy wyłącznie sprawdzonego i fachowego sprzętu. Tylko takie podejście zapewnia efekty. Plan filmowy od świtu do nocy? To dla nas nic strasznego. Ekspresowy montaż? Żaden problem. Choć czasem słuchawka pali się od ilości telefonów, a skrzynka mailowa grozi zapchaniem, nie wydłużamy terminów realizacji i zawsze dostarczamy materiał na czas określony w umowie.

 

Dowiedliśmy, że nasza praca przynosi rezultaty.

 

Wielki wzrost zapytań i wysłanych ofert. Długoterminowe relacje z kluczowymi klientami. Jesteśmy szczerzy zarówno wobec siebie nawzajem, jak i wobec Klientów. Bez żalu przyjmujemy też uwagi pod naszym adresem. Wierzymy, że gorzka prawda jest czasem potrzebna, by odrzucić złudne myślenie i stworzyć coś naprawdę wartościowego.

Jesteśmy inspirowani przez siebie wzajemnie.

 

Każdy z członków naszego zespołu wnosi unikalną wartość w projekty. Dzięki różnym zainteresowaniom i naszym pasjom poszerzamy wzajemnie swoje perspektywy. Ci z Was, którzy znają nas osobiście lub z naszego vloga wiedzą, że humoru jest u nas w studio pod dostatkiem.

 

Co mówią o nas nasi Klienci?

 • To był mój pierwszy teledysk i chciałem go nakręcić profesjonalnie. Znalazłem w internecie ekipę Motion Pikczer. Opowiedziałem im o swoim pomyśle, zrobiliśmy burzę mózgów i po ustaleniu budżetu, zaproponowali swoją wizję. Wszystko wyszło ponad moje oczekiwania. Magia na planie udzieliła się nam wszystkim, co przełożyło się na efekt końcowy. Dodatkowo trudno o lepszą współpracę, kiedy wszystkie terminy zostały dotrzymane.

  Dla mnie najważniejsza w teledysku jest spójność obrazu z muzyką. Szukając ekipy filmowej, przeglądałem teledyski pod kątem tej spójności. Wszystkie klipy Motion Pikczer są kręcone z dużym wyczuciem i mają klimat odpowiedni dla każdej z piosenek.

  Kamil Juszczyk
 • Wyszło świetnie: scenariusz zrealizowany w 100 procentach, montaż OSKAROWY, efekt obłędny, chłopaki niedorzecznie zdolni i profesjonalni. Nie mamy najmniejszych uwag, a przy tym brakuje nam słów by opisać talent Motion Pikczer. BARDZO DZIĘKUJEMY.
  Agata CzłonkaPlayground 74
 • Solidność, kreatywność, zaangażowanie, wysoka jakość filmów i montażu, dobra i bezpośrednia komunikacja, szybki czas realizacji oraz rzeczowe  podejście do sprawy – to te cechy sprawiają, że chce się współpracować z Motion Pikczer wiele razy.
  Hubert MikosNice Up
 • Jeśli oczekujesz kolejnego tandetnego klipu z piersiami w roli głównej - to nie jest to ekipa filmowa dla Ciebie! To ludzie profesjonalni, kreatywni z oryginalnymi pomysłami! Praca z nimi to czysta przyjemność! Zero stresu.
  Sylwia RybsteinGinger Goes Mental
 • Współpraca z Motion Pikczer była prawdziwą przyjemnością. Niesprzyjające warunki pogodowe nie zwiastowały takiego sukcesu, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Solidni, terminowi, pomysłowi i po prostu profesjonalni. Sprawdzają się w każdych warunkach!
  Anna Szylhabel-Godala, Aleksandra WawrzyniakCentrum ds. Organizacji i Obsługi Studiów w Języku Angielskim Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Współpracę mogę podsumować kilkoma prostymi i kluczowymi stwierdzeniami: dokładne słuchanie potrzeb swojego klienta, niecodzienne i nieszablonowe pomysły oraz sprawna i terminowa realizacja jak i wysokiej jakości efekty pracy, które przewyższył wszystkie nasze oczekiwania :).
  Zofia ZakrzewskaTakeda