Film reklamowy

Spot korporacyjny i instruktażowy

Preprodukcja:

 

Przygotowanie do filmu reklamowego to bardzo skrupulatny etap tworzenia. Na tym etapie tworzymy scenariusz oraz storyboard do spotu. W porozumieniu z Klientem wybieramy także lokacje oraz aktorów i statystów, ustalamy też kwestie scenografii i kostiumów lub stylizacji. Przed zdjęciami przekazujemy Państwu harmonogram realizacji i zabezpieczamy plan ze strony formalno-prawnej. 

Zdjęcia:

 

Zależnie od założeń scenariusza realizujemy zdjęcia do spotu w ramach jednego lub kilku dni zdjęciowych. Realizujemy projekty własną kamerą filmową RED, dzięki czemu znamy sprzęt na wylot. Zawsze przed zdjęciami dokładamy starań, by narzędzia były w 100% sprawne i gotowe do stawianych nam wyzwań.

Postprodukcja:

 

Po zdjęciach montujemy oraz udźwiękowiamy materiał, a także wykonujemy korekcję barwną. W razie potrzeby wprowadzamy też elementy animowane. Ostatnim etapem postprodukcji filmu reklamowego jest dostosowanie materiału wyjściowego do specyfikacji technicznej. Tu również film reklamowy jest dostosowywany do social media. Etap postprodukcji trwa u nas 10 dni roboczych. 

Potrzebujesz darmowej konsultacji?

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Zadzwoń do nas.
To najszybszy sposób :)

tel: 533 438 894
tel: 663 751 158

 

Napisz do nas.
Wyjaśnimy każdą wątpliwość!

info@motionpikczer.com

Co mówią o nas
nasi klienci?

 • To był mój pierwszy teledysk i chciałem go nakręcić profesjonalnie. Znalazłem w internecie ekipę Motion Pikczer. Opowiedziałem im o swoim pomyśle, zrobiliśmy burzę mózgów i po ustaleniu budżetu, zaproponowali swoją wizję. Wszystko wyszło ponad moje oczekiwania. Magia na planie udzieliła się nam wszystkim, co przełożyło się na efekt końcowy. Dodatkowo trudno o lepszą współpracę, kiedy wszystkie terminy zostały dotrzymane.

  Dla mnie najważniejsza w teledysku jest spójność obrazu z muzyką. Szukając ekipy filmowej, przeglądałem teledyski pod kątem tej spójności. Wszystkie klipy Motion Pikczer są kręcone z dużym wyczuciem i mają klimat odpowiedni dla każdej z piosenek.

  Kamil Juszczyk
 • Wyszło świetnie: scenariusz zrealizowany w 100 procentach, montaż OSKAROWY, efekt obłędny, chłopaki niedorzecznie zdolni i profesjonalni. Nie mamy najmniejszych uwag, a przy tym brakuje nam słów by opisać talent Motion Pikczer. BARDZO DZIĘKUJEMY.
  Agata CzłonkaPlayground 74
 • Cenię sobie nie tylko piękne i przemyślane realizacje, ale styl pracy. Dogadujemy się bez zbędnej wymiany dziesiątek maili czy telefonów, bez przesuwania terminów, bez spiny. Z Motion Pikczer po prostu dobrze sie pracuje!
  Aleksandra KietlaŁódź Design Festival
 • Współpraca z Motion Pikczer była prawdziwą przyjemnością. Niesprzyjające warunki pogodowe nie zwiastowały takiego sukcesu, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Solidni, terminowi, pomysłowi i po prostu profesjonalni. Sprawdzają się w każdych warunkach!
  Anna Szylhabel-Godala, Aleksandra WawrzyniakCentrum ds. Organizacji i Obsługi Studiów w Języku Angielskim Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Motion Pikczer to unikalne i jedyne takie studio w obszarze polskiej branży muzycznej, zajmujące się produkcją wideoklipów. Łączą elementy zaawansowanej animacji oraz dynamicznego video, którego poziom nie różni się od elitarnych produkcji zagranicznych.
  Michał ZającPoland Music Export
 • Solidność, kreatywność, zaangażowanie, wysoka jakość filmów i montażu, dobra i bezpośrednia komunikacja, szybki czas realizacji oraz rzeczowe  podejście do sprawy – to te cechy sprawiają, że chce się współpracować z Motion Pikczer wiele razy.
  Hubert MikosNice Up

 

Masz jeszczę chwilę?

 

Filmy reklamowe – kilka faktów

 

1. Zacznijmy od realnych danych — badania wskazują, że filmy reklamowe bardzo dobrze się sprzedają, publikując film na stronie mogą Państwo uzyskać 80% współczynnika konwersji. Ma to bezpośrednie przełożenie na wzrost zakupów produktów.

2. Filmy przyciągają odbiorców! Zatrzymują uwagę średnio o siedem minut dłużej od stron, prezentujących produkty jedynie w formie zdjęć. Im dłuższy pobyt Klienta na stronie, tym lepiej będzie ona pozycjonowana w Google.

3. Klienci błyskawicznie wyrabiają sobie zdanie o marce. Jeśli nie mają szansy zobaczyć jak produkt się zachowuje, rezygnują z dalszego pobytu na stronie. Filmy reklamowe umożliwiają przyjrzenie się produktowi z bliska. Klient może ocenić jego walory estetyczne i jakość wykonania.

4. Film to bardziej perswazyjny przekaz, oddziałuje na dwa bardzo ważne zmysły – wzrok i słuch, dzięki czemu Twoi klienci znacznie szybciej zapamiętują markę i produkty.

5. Dzięki scenografii, ścieżce dźwiękowej, kolorystyce, montażowi na najwyższym poziomie, film prezentuje wszystkie zalety produktu. Możemy mieć pewność, że obrazek, który chcemy pokazać zostanie Klientowi w pamięci i że obdarzy nas głębszym zaufaniem.

6. Film wywołuje pozytywne emocje, które są kluczem do zapamiętania marki i produktów.
Uwaga odbiorcy średnio utrzymuje się do 2 minut, dlatego proponujemy Państwu produkcje 60-cio sekundowego spotu promocyjnego. Zależy nam na utrzymaniu uwagi odbiorcy, oglądającego produkty, które mamy za zadanie wypromować.

 

Film reklamowy to długofalowa inwestycja.

 

Można prezentować różne wariacje montażowe na wszystkich platformach, na których promuje się marka. Dzięki temu witryny, profile w mediach społecznościowych, serwisy czy inne rodzaje hostingów będą znacznie ciekawsze, co zapewnia na nich ciągły ruch. 

Po realizacji zlecenia, otrzymują Państwo pakiet filmów, przystosowanych do wymogów wszelkiego rodzaju platform, stron internetowych, mediów społecznościowych oraz portali typu YouTube czy Vimeo.

Oprócz działań internetowych, film to bardzo ważny element promocji w czasie targów i eventów, znacząco podnosi atrakcyjność stoiska i zwiększa rozpoznawalność marki.