Dwie nominacje do oficjalnej selekcji London Music Video Festival

Dwie nominacje do oficjalnej selekcji London Music Video Festival

W ubiegłym tygodniu zostaliśmy nominowani do oficjalnej selekcji London Music Video Festival.

Dwa razy.

Jak się to stało?

Kiedyś nie przywiązywałem do konkursów dużej wagi. Nigdy nie mogłem spamiętać dat w których można podesłać teledyski. Ale to zmieniło się w listopadzie tamtego roku, kiedy zostaliśmy zaproszeni na galę wręczenia nagród konkurs PL MUSIC VIDEO AWARDS.

Nasz teledysk dla Psio Crew został doceniony w kategorii „Ważny przekaz”.

 

 

 

 

Bardzo miłe przeżycie, nawet dla takiego introwertyka jak ja. Nie wiele jest codziennie czasu na to by móc przez prawie 2h oglądać tylko teledyski. I to klipy wyróżnione w wielu kategoriach.

Polecam startować w konkursach choćby dla tej chwili.

Ale jak się stało, że zgarnęliśmy dwie palemki w ciągu tygodnia? Jakiś czas temu napisała do nas OLENA, dla której wykonaliśmy teledysk „Ukradłeś Serce”. Artystka zaproponowała zgłoszenie klipu w konkursie teledysków w Londynie.

 

 

 

 

Dosłownie kilka godzin później dostaje wiadomość od Kuby – „Patrz, Vincent zgłosił nasz klip!”. Co za zbieg okoliczności. Teledysk, który realizowaliśmy z wytwórnią Seagull Ross dla Vincent również został doceniony.

To dla naszego zespołu wielkie wyróżnienie widząc, że nie tylko twórcy cieszą się z gotowego wideoklipu – ale chcą dzielić się tym z całym światem.

 

 

 Michał Liszcz
Uwielbiam czarną kawę i minimalizm. Design Dieter'a Rams'a i seriale Netflixa. Moją pasją i sposobem na życie jest tworzenie filmów reklamowych i teledysków. Z chęcią opowiem tu o wszystkim po trochu.