Poprzytula

Produkcja wideoklipu

Poprzytula | Produkcja teledysku

Poprzytula – Produkcja teledysku


Produkcja wideoklipu dla zespołu Poprzytula do utworu Bajka o siedmiu krasnoludkach.

Dzień zdjęciowy zaczęliśmy chwilę przed 5 rano, kiedy to wyjechaliśmy z Łodzi w kierunku Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Poranek był bardzo mroźny. Nie tracąc cennego czasu zajęliśmy się rozpoznaniem terenu. Tymczasem zespół spędził godzinę na charakteryzacji, która wyszła spod ręki wizażystki Marty Podbielskiej.

Mimo że produkcja teledysków to nasza codzienność to do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.  Zespół Poprzytula zwrócił się do nas po raz trzeci z prośbą o wyprodukowanie wideoklipu do ich najnowszego utworu „Bajka o siedmiu krasnoludkach”. Było nam niezmiernie miło, że znów mogliśmy podjąć współprace z tym utalentowanym zespołem.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
poprzytula produkcja teledysku

Kolejnym przystankiem była polana koło domu wokalistki. Tam czekał na nas przygotowany wcześniej szałas dla wiedźmy, w którą wcieliła się aktorka Teatru Kalambur i Teatru Polskiego Krystyna Krotoska. Trzecią lokalizacją był dom Alicji – wokalistki. Widoki zapierające dech w piersiach doskonale wpisały się w nasz zamysł teledysku i pomimo przeraźliwego zimna każdy stanął na wysokości zadania. Zespół zadbał o najdrobniejsze szczegóły wypożyczając rekwizyty i stroje do wideoklipu z Łódzkiego Centrum Filmowego.

Działania Marketingowe

Facebook: 55%
YouTube: 87%
Motion Pikczer Blog: 65%

Ponadto mieliśmy również okazję po raz pierwszy współpracować z tak małym aktorem, który również spisał się fenomenalnie! Przy odrobinie cierpliwości i ciasteczkowym przekupstwie wszystko poszło po naszej myśli.