Produkcja teledysków

Realizacja wideoklipów

 

 

 

 

Niezależnie od tego, czy tworzycie rap, elektronikę, soul czy synth wave, pomożemy Wam dobrać odpowiednie środki wizualne, które będą idealnym dopełnieniem Waszej muzyki. Jeśli macie już pomysł na klip – chętnie go poznamy, jeśli zaś nie macie – prześlijcie nam utwór, a my stworzymy scenariusz na jego podstawie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwarantujemy Wam kompleksową produkcję klipu, od etapu pracy koncepcyjnej, przez casting i wybór lokacji oraz organizację planu po zdjęcia i montaż oraz postprodukcję.
Klipy dają nam poczucie ogromnej wolności twórczej, dlatego często pozwalamy sobie na najbardziej odjechane pomysły. Napiszcie do nas, a wspólnie stworzymy teledysk, o którym będzie głośno!

Ile kosztuje produkcja teledysku?

Projekty wyceniamy indywidualnie w zależności od scenariusza oraz sprzętu, który wykorzystamy przy produkcji. Cenę za videoclip określamy już po wstępnym napisaniu scenariusza. 
Tworzymy teledyski dla muzyków w całej Polsce. Staramy się by historie były wyjątkowe i spełniały formę promocyjną dla artysty. Naszym zdaniem dobra piosenka powinna posiadać teledysk, bez tego coraz trudniej jest wypromować dobry materiał.

 

 

CASE STUDY

Koncept

W przypadku teledysku „Głupcy” dla Ani Karwan dostaliśmy zapytanie o scenariusz pod konkretną stylizację wokalistki. Chodziło o to, aby historia pasowała zarówno do stylu w jakim jest artystka kreowana, jak i do tekstu piosenki. Scenariusz napisała nasza scenarzystka, zostali wybrani aktorzy i lokalizacja.

Produkcja

Zdjęcia do tego teledysku zajęły nam jeden dzień. Nagrywaliśmy od rana do wieczora w hotelu Polonia w Łodzi. Podczas tego projektu dużo czasu zajęły same stylizacje artystki. Teledysk nagraliśmy kamerą RED. Ujęcia, w których aktorzy się przemieszczają, np na schodach wymagały dodatkowej stabilizacji w postaci Ronina.

Efekty

Teledysk został zmontowany i pokolorowany w kilka dni. Kolory dobraliśmy według konkretnej specyfikacji wytwórni. Chcieliśmy, żeby pasowały one do całej historii i stylizacji wokalistki.