YUUKI

Produkcja teledysku

YUUKI | Realizacja teledysku

YUUKI – Realizacja teledysku


Produkcja wideoklipu z naszych pierwszych warsztatów.

Realizacja teledysku do piosenki „Slow Down” wokalistki YUUKI odbyła się  podczas naszych pierwszych warsztatów. Przy wideoklipie pracowała duża grupa ludzi, która stworzyła scenariusz a później wspólnie nagrywała klip. Scenariusz i zdjęcia oraz wstępny montaż powstały w jeden, bardzo intensywny dzień. Cała grupa brała w niej udział, więc teledysk nie jest tylko nasz, ale głównie jest to praca zespołowa – uczestników warsztatów.

Teledysk powstawał w 2 lokacjach. W mieszkaniu wokalistki oraz w Państwo Miasto na Trawie, czyli jednym z fińskich domków w Warszawie. Na nagranie ujęć mieliśmy raptem pół dnia. Teledysk powstał przy użyciu naszej nowej kamery RED Raven, która nagrywa w 4,5K. Dodatkowo podczas zdjęć wykorzystaliśmy obiektywy ZEISS Compact Prime CP.2 o ogniskowych: 21, 50 i 85mm.

1
Dni zdjęciowe.

2 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Więcej o warsztatach z produkcji teledysku przeczytacie na naszym blogu. Zapraszamy na fanpage Motion Pikczer, gdzie znajduję się również pełna galeria z realizacji wideoklipu dla YUUKI. Był to krótki, ale bardzo intensywny dzień, który zakończył się wieczornym montażem i color grandingiem nagranego materiału.

Działania Marketingowe

Facebook: 99%
YouTube: 50%
Motion Pikczer Blog: 10o%

Realizacja teledysku dla YUUKI to przykład jak można w krótkim czasie stworzyć naprawdę piękny obraz. Najbardziej lubimy projekty, które możemy realizować na bierząco. Kiedy każdy z zespołu wciąż czuje te emocje, klimat i wciąż nuci piosenkę z teledysku.