Spot reklamowy dla marki kosmetycznej BERANI COSMETICS

Spot reklamowy dla marki kosmetycznej BERANI COSMETICS

BERANI COSMETICS – Spot reklamowy


Spot reklamowy dla marki kosmetycznej.

Może tego jeszcze o nas nie wiecie, ale prócz opowiadania historii, lubimy także tworzyć content bazujący wyłącznie na doznaniach estetycznych. Branża beauty stawia bardzo wysoko poprzeczkę, dlatego tym bardziej cieszymy się, że w końcu możemy Wam pokazać efekty naszej pracy dla marki kosmetycznej. Jest to nasz pierwszy spot reklamowy dla marki kosmetycznej.

Przedstawiamy Wam zrealizowaną przez nas w całości kampanię reklamową dla Berani Cosmetics, polskiej marki produkującej naturalną linię kosmetyków skierowaną dla mężczyzn. Kampania była pierwszym etapem budowania wizerunku marki. W szczególny sposób darzymy sympatią klientów, dla których poza spotem reklamowym odpowiadamy za sesję zdjęciową i cały content filmowo-zdjęciowy na social media.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracę koncepcyjną zaczęliśmy dużo wcześniej, opracowując z Klientem szczegółowy scenariusz, klimat i kolorystykę spotu. Naszą podstawową wytyczną kolorystyczną i stylistyczną był design opakowań Berani. W spocie mieliśmy przemycić wyrafinowany minimalizm marki (kolorystyka klasycznej triady czerń-czerwień-biel) oraz to, że produkty Berani, prócz funkcjonalności posiadają niepowtarzalny walor estetyczny.

Spot zrealizowaliśmy w ciągu trzech dni zdjęciowych. Do ujęć wykorzystany został Steadicam, kran kamerowy oraz kamera, którą używamy zawsze przy tego typu produkcjach RED RAVEN. Preprodukcję rozpoczęliśmy od poszukiwań lokacji, przeprowadziliśmy casting wśród agencji modelingowych, wraz z stylistką i make-up artist przygotowaliśmy moodboard stylizacji i makijażu. Dokumentację z naszymi propozycjami przedstawiliśmy Klientowi, który dokonał ostatecznych decyzji. Pierwszy dzień zdjęciowy poświęciliśmy na podwodne ujęcia produktów. Dwa kolejne dni to satysfakcjonująca praca na planie i realizacja materiałów do wszystkich obszarów komunikacyjnych.

Spot reklamowy dla marki kosmetycznej

Trzy dni zdjęciowe.

Sesja zdjęciowa produktu.

Realizacja pełnej kampanii wizualnej.

 

Na potrzeby działań promocyjnych przygotowaliśmy spot emitowany na YouTubie i witrynach partnetrów Google. Dodatkowo w trakcie dwóch dni zdjęciowych zrobiliśmy sesję zdjęciową, dzięki której Klient zbudował cała szatę graficzną strony internetowej oraz innych materiałów promocyjnych, jak broszury i katalogi. Materiał filmowy prócz filmu reklamowego to kilkusekundowe gify na stronę internetową oraz social media (Facebook, Instagram), bumpery reklamowe pod kampanie social media oraz banery pod filmy na YouTube.

Po naszej stronie leżał pełen zakres realizacji materiałów wchodzących w skład kampanii reklamowej firmy wchodzącej na rynek polski i zagraniczny. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć poniżej.