Wheel Systems

Film korporacyjny

Wheel Systems | Film korporacyjny

Wheel Systems – Film korporacyjny


Film korporacyjny dla firmy zajmującej się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT.

Filmy korporacyjne, krótkie spoty reklamowe jak i fotografia produktowa to coś, o czym w XXI wieku żadna firma nie może zapomnieć jeśli chce wyróżniać się na tle konkurencji. Ruchome obrazy pojawiające się na witrynach, ożywiają całość i bez wątpienia rozbudzają ciekawość potencjalnych klientów.

Dziś film korporacyjny to nic innego jak krótkie spoty reklamowe, które stały się ostatnio popularną formą promocji swojego biznesu, co raz częściej wykorzystywaną na stronach internetowych firm.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
motion pikczer filmy reklamowe warszawa

Rosnący popyt korporacji, firm czy też indywidualnych klientów na tego rodzaju produkcje sprawiło, że Motion Pikczer musiało wyjść naprzeciw ich zapotrzebowaniu i zacząć tworzyć krótkie, kilkosekundowe filmy korporacyjne.

Działania Marketingowe

Facebook: 52%
YouTube: 85%
Motion Pikczer Blog: 15%

Plan zdjęciowy trwający jeden dzień upłynął w przyjemnej atmosferze. Tym razem postawiliśmy na szybki, jasny przekaz. Na etapie postprodukcji dodaliśmy sekwencję fast motion czyli przyspieszenie ruchu, które pozwoliło nam na dynamizację obrazu. Ponadto dzięki programowi do obróbki graficznej jesteśmy wstanie dodać wiele ciekawych efektów jak między innymi korekcja kolorystyczna, napisy oraz efekty 3D.