Łódzka Płyta Roku

Wideorelacja

Łódzka Płyta Roku | Relacja z eventu

Łódzka Płyta Roku – Relacja z eventu


Produkcja relacji z eventu na zlecenie Gazety Wyborczej.

Relacja z eventu, którą możecie tu zobaczyć powstała podczas plebiscytu Łódzkiej Płyty Roku. Jest to nagroda przyznawana przez łódzkich czytelników „Gazety Wyborczej” oraz jej dodatku „Co jest grane”. Jest to również jedna z większych imprez branży muzycznej w Łodzi. Zadaniem przed jakim stanęliśmy było nagranie finałowego koncertu, podczas którego wręczono nagrody.

Bardzo chętnie podjęliśmy się tej współpracy. Oznaczało ono dla nas nowe wyzwanie. Zależało nam na pokazaniu najważniejszych ujęć z imprezy, pamiętając przy tym o atmosferze jaka towarzyszyła wydarzeniu. Nauczeni doświadczeniem wiedzieliśmy, że relacja z eventu musi być dynamiczna i ciekawa. W tym wypadku zdecydowaliśmy się na połączenie filmu z grafiką.

1
Dni zdjęciowe.

8 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
wideorelacja

Duże pole do popisu dało nam miejsce, w którym odbywało się całe wydarzenie. Dom Towarzystwa Kredytowego może pochwalić się jednym z piękniejszych wnętrz w Łodzi. Sale budynku z dziewiętnastego wieku był doskonałym tłem do sfilmowania, ale stanowiły również próbę naszych możliwości. Wysokie sale stanowiły nie lada problem przy nagrywaniu wideorelacji ze względu na towarzyszące echo. Udało się to nam opanować dzięki podłączeniu kamery do zewnętrznego miksera dźwięku.

Działania Marketingowe

Facebook: 55%
YouTube: 40%
Motion Pikczer Blog: 10%

Ponadto przy realizacji wykorzystaliśmy nasze obiektywy, które umożliwiły nam kompleksowe nagranie wideorelacji. Zdecydowaliśmy się również na użycie trzyosiowego elektrycznego stabilizatora obrazu. W postprodukcji skupiliśmy się natomiast na stworzeniu interaktywnej grafiki wyświetlanej podczas gali oraz spotów reklamowych przedstawiających każdego muzyka ze swoją płytą.

Była to już trzecia edycja plebiscytu, a my jako Grupa Filmowa jesteśmy dumni, że pracujemy nad tym projektem od samego początku. Świadczy to przede wszystkim o wysokim zaufaniu jakim zostaliśmy obdarzeni przez organizatorów. Ważny jest dla nas kontakt z klientem i jak najlepsze relacje, bo wiemy, że nie ma nic lepszego niż praca w przyjaznej atmosferze.