Digital marketing campaign dla gdańskiej marki Urbaner

Digital marketing campaign dla gdańskiej marki Urbaner

URBAN’ER – digital marketing campaign


Kampania reklamowa Urban’er Pure Mask

Niedawno mieliśmy okazję tworzyć digital marketing campaign dla gdańskiej marki Urban’er, produkującej maski antysmogowe. Urban’er Pure to nowy produkt, także kreacje materiałów wizerunkowych mogliśmy zacząć od postaw. Wiedzieliśmy jak wygląda maska oraz jak przebiegał proces jej powstania. Stworzyliśmy filmowy content, składający się z dwóch filmów promocyjnych z miejską sesją lookbookową. 

Urbaner w swojej strategii komunikacyjnej chce położyć główny nacisk na design produktu, zaprojektowanego przez gdańską pracownie wywodzącą się z tamtejszej Akademii Sztuk Pięknych. Pierwszy film to typowy lookbook produktu, poszerzony o animacje 3D pokazującą konstrukcje maski. Bardzo ważne dla nas były lokacje, stylizacje oraz modele. Maska to trudny produkt, jednak udało nam się pokazać, że można w niej wyglądać modnie, świetnie wpisuję się w stylistykę tkanki miejskiej oraz w żaden sposób nie wpływa ona na komfort poruszania się. 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czasie rozmów z Klientem rezonowała bardzo często informacja, że maska to w całości polski produkt. Kampanią chcieliśmy trafić do szerokiego targetu, dlatego zaproponowaliśmy jeszcze jeden film – Making of. Maski zostały wykrojone i uszyte w lokalnej szwalni w Gdańsku z materiałów wyłącznie od polskich dostawców. Cały proces projektowy oraz produkcyjny możecie zobaczyć w naszej drugiej realizacji dla Urban’er. 

 

 

Dwa dni zdjęciowe.

Spot modowy w Warszawie.

Film making of w Gdańsku.

 

Stworzyliśmy uporządkowany i spójny video content, który, dzięki dodatkowemu montażowi skrótów oraz teaserów dostosowanych do emisji w social media jeszcze długo posłuży twórcom maski Urban’er Pure w działaniach komunikacyjnych.

 

 

 

Za wszystkie zdjęcia making of dziękujemy Martynie Baranowskiej.