Produkcja filmów reklamowych dla Urban’er PRO+

Produkcja filmów reklamowych dla Urban’er PRO+

Urban’er PRO+

Produkcja filmów dla Urban’er

Produkcja filmów dla Urban’er to nasza druga realizacja dla tego Klienta. Firma nie zwalnia tempa, opracowała inteligentną maskę antysmogową z czujnikiem jakości powietrza. Za pomocą aplikacji mobilnej informuje użytkownika o jakości powietrza oraz umożliwia sprawdzenie ilu szkodliwych substancji udało się uniknąć podczas codziennych aktywności w mieście.

Razem z Klientem założyliśmy, że produkcja filmu będzie miała zupełnie inny charakter od poprzedniego filmu reklamowego.

Film reklamowy został stworzony, by pokazać nowy, ulepszony produkt. Urban’er chciał dotrzeć do grupy docelowej maski: ludzi aktywnych, sportowców profesjonalnych i amatorów. Dlatego zarówno kamera i bohaterowie filmu są w ciągłym ruchu.

 

 

 

 

 

 

 

W filmie postawiliśmy na bliskie kadry. Dzięki temu pomimo braku odpowiedniej perspektywy pokazującej pełna sylwetkę sportowca nie tracimy wrażenia ciągłego ruchu. Montaż jest dynamiczny, efektowny, a produkt widoczny i doskonale zaprezentowany w każdym ujęciu.

Film ma świetny miejski klimat, który zachęca do zerwania z rutyną – wszystkie ujęcia nagraliśmy w Warszawie w kilku wcześniej zaplanowanych lokacjach.

Jeden dzień na planie zdjęciowym.

Produkcja filmu w Warszawie.

 

Film reklamowy masek Urban’er Pro Mask od jakiegoś czasu jest udostępniony na stronie Klienta, dlatego przypominamy wszystkim ten produkt i chwalimy się drugim filem dla Urbanera.