O nas

Poznaj Motion Pikczer

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy Motion Pikczer.

Motion Pikczer to zgrana i kreatywna grupa działająca na rynku od 2014 roku. Oferujemy kompleksową produkcję filmów reklamowych i teledysków. Pracujemy zarówno z rozpoznawalnymi markami, jak i małym i średnimi firmami, a także z artystami na różnych etapach rozwoju muzycznej kariery. 

Dzisiejsze działania w Internecie definiują jak ludzie odnoszą się do marki jako całości. Robienie tego na wysokim poziomie już nie wystarcza. Motion Pikczer tworzy pożądane rozwiązania wizualne, którą mówią językiem Twojej marki. Dzięki setkom zrealizowanych projektów video,  dziś trafiamy w sedno i budujemy dla Was trwałe relacje z klientami.

Around International Film Festival

W maju 2019 otrzymaliśmy nagrodę za najlepszy teledysk w konkursie Around International Film Festival w Barcelonie.

BEST MUSIC VIDEO: I might – Michał Liszcz (PL)

Jesteśmy więcej niż studiem filmowym

Pomagamy tworzyć historię.

 

 

Co mówią o nas nasi klienci

 • Wyszło świetnie: scenariusz zrealizowany w 100 procentach, montaż OSKAROWY, efekt obłędny, chłopaki niedorzecznie zdolni i profesjonalni. Nie mamy najmniejszych uwag, a przy tym brakuje nam słów by opisać talent Motion Pikczer. BARDZO DZIĘKUJEMY.
  Agata CzłonkaPlayground 74
 • Solidność, kreatywność, zaangażowanie, wysoka jakość filmów i montażu, dobra i bezpośrednia komunikacja, szybki czas realizacji oraz rzeczowe  podejście do sprawy – to te cechy sprawiają, że chce się współpracować z Motion Pikczer wiele razy.
  Hubert MikosNice Up
 • Jeśli oczekujesz kolejnego tandetnego klipu z piersiami w roli głównej - to nie jest to ekipa filmowa dla Ciebie! To ludzie profesjonalni, kreatywni z oryginalnymi pomysłami! Praca z nimi to czysta przyjemność! Zero stresu.
  Sylwia RybsteinGinger Goes Mental
 • Współpraca z Motion Pikczer była prawdziwą przyjemnością. Niesprzyjające warunki pogodowe nie zwiastowały takiego sukcesu, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Solidni, terminowi, pomysłowi i po prostu profesjonalni. Sprawdzają się w każdych warunkach!
  Anna Szylhabel-Godala, Aleksandra WawrzyniakCentrum ds. Organizacji i Obsługi Studiów w Języku Angielskim Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Współpracę mogę podsumować kilkoma prostymi i kluczowymi stwierdzeniami: dokładne słuchanie potrzeb swojego klienta, niecodzienne i nieszablonowe pomysły oraz sprawna i terminowa realizacja jak i wysokiej jakości efekty pracy, które przewyższył wszystkie nasze oczekiwania :).
  Zofia ZakrzewskaTakeda
 • Cenię sobie nie tylko piękne i przemyślane realizacje, ale styl pracy. Dogadujemy się bez zbędnej wymiany dziesiątek maili czy telefonów, bez przesuwania terminów, bez spiny. Z Motion Pikczer po prostu dobrze sie pracuje!
  Aleksandra KietlaŁódź Design Festival

Nasze SUPERMOCE, czyli
4 powody by z nami pracować.

Pasjonujemy się rzeczami, które robimy codziennie.

Filmy do celów promocyjnych, teledyski z potrzeby serca. Wszystko by zachwycić i bezbłędnie wykonać. Mamy obsesje na punkcie szczegółów, ale nie zapominamy o terminach.

 

Stawiamy na profesjonalizm i niezawodność.

Wiemy jak istotna jest jakość, dlatego też w naszej pracy używamy wyłącznie sprawdzonego i fachowego sprzętu. Tylko takie podejście zapewnia efekty.

 

Dowiedliśmy, że nasza praca przynosi rezultaty.

Wielki wzrost zapytań i wysłanych ofert. Długoterminowe relacje z kluczowymi klientami.

Jesteśmy inspirowani przez siebie wzajemnie.

Każdy z członków naszego zespołu wnosi unikalną wartość w projekty.
Dzięki różnym zainteresowaniom i naszym pasjom poszerzamy wzajemnie swoje perspektywy.

 

Nasza praca.

Jacy jesteśmy?

Nowocześni – regularnie uaktualniamy sprzęt, na którym pracujemy, stawiając na nowinki technologiczne, które usprawniają proces produkcji filmowej. Nowoczesność to nie tylko doskonała kamera czy sprzęt do korekcji barwnej – to także sposób myślenia, świadomość trendów w branży audiowizualnej. 

Szczerzy – jesteśmy szczerzy zarówno wobec siebie nawzajem, jak i wobec Klientów. Bez żalu przyjmujemy też uwagi pod naszym adresem. Wierzymy, że gorzka prawda jest czasem potrzebna, by odrzucić złudne myślenie i stworzyć coś naprawdę wartościowego.

 

Napisz do nas

Pracowici – plan filmowy od świtu do nocy? To dla nas nic strasznego. Ekspresowy montaż? Żaden problem. Choć czasem słuchawka pali się od ilości telefonów, a skrzynka mailowa grozi zapchaniem, nie wydłużamy terminów realizacji i zawsze dostarczamy materiał na czas określony w umowie. 

Doświadczeni – działamy na rynku od ponad czterech lat i wszystko wskazuje na to, że będziemy się dalej rozwijać. Każde zlecenie uczy nas czegoś nowego. 

Weseli – ci z Was, którzy znają nas osobiście lub z naszego vloga wiedzą, że humoru jest u nas w studio pod dostatkiem.