Jak nagrać liryc video?

Nasze teledyski rozpoczynamy od 5,5 tys. zł. Zwykle pracujemy w zespole reżyser, operator i kierownik produkcji. Tu możesz sprawdzić jak to wyglada: cennik teledysków.

A co jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z muzyka i nie masz funduszy na promocje? Świetnym i stosunkowo tanim rozwiązaniem jest produkcja liryc video. Ta forma publikacji utworu dla początkującego artysty jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem. Coraz częściej korzystają z niej również muzycy o ugruntowanej pozycji na rynku. Dlaczego?

1.    Słuchacze pełniej poznają Twoją muzykę.

Każdy kto ogląda lirycs video od razu zapoznaje się z tekstem utworu, który z łatwością może zapamiętać. Jeśli muzyka wpadła mu w ucho, na pewno wróci po więcej! Dodatkowo w lyric video możemy bez ograniczeń korzystać z różnych fontów, prostych teł lub ruchomego backgroundu, tak by wizualnie oddać zmieniające się tempo i charakter piosenki. 

2.    Doskonałe uzupełnienie promocji płyty.

Jeśli wydałeś teledysk promujący singla – doskonale. Masz już wokół siebie grupę oddanych odbiorców, z którymi musisz podtrzymać relację. Nagranie lyryc video to bardzo dobre rozwiązanie również w tym wypadku. Możesz pokazać się od innej strony, publikując utwór w innym nastroju i oprawie. Zachowując niski budżet masz szansę zaskoczyć i utrzymać swoich słuchaczy przy sobie. 

3.    Cena. W przedziale od 1-2 tys. zł zrobimy dla Ciebie lyric video.

Wiemy jak duże ma znaczenie przy wyborze grupy, która realizuje dla Was klipy. Lyric video to dużo szybsza i tańsza opcja promocyjna. Staramy się optymalizować nasze działania, dlatego zainwestowaliśmy w bardzo szybki komputer do zadań specjalnych. Co do znaczy dla Ciebie? Animacje, dodanie napisów i tła do lyrics video zajmują nam trzy razy krócej. Dlatego mogliśmy znacząco ograniczyć koszt naszej pracy. Jeśli interesuje Cię nagranie lyric video do swojego utworu, napisz do nas. Czas realizacji po omówieniu wszystkich szczegółów to tylko 5 dni roboczych. 

  

Uwielbiam czarną kawę i minimalizm. Design Dieter'a Rams'a i seriale Netflixa. Moją pasją i sposobem na życie jest tworzenie filmów reklamowych i teledysków. Z chęcią opowiem tu o wszystkim po trochu.