OREADA – Głos

OREADA – Głos

OREADA – Głos


Produkcja teledysku do singla dla zespołu OREADA

Początek roku to dobra okazja do podzielenia się z Wami słoneczną i ciepłą atmosferą klipu dla łódzkiego zespołu Oreada. Utwór „Głos” zapowiada ich debiutancką płytę „Mówili mi ludzie”, którą z ręką na sercu możemy polecić Waszej uwadze. 

Współpracę rozpoczęliśmy klasycznie, zespół przesłał nam utwór z singla. Zapętlając go do nieprzytomności, wysłaliśmy maila, że musimy się spotkać! Debiutancka płyta zobowiązuje :)

Zainspirowani charakterem utworu, czujnie wsłuchani w wewnętrzne głosy, zaproponowaliśmy scenariusz. Po kilku dniach mieliśmy już zaplanowany termin realizacji i dogadane szczegóły. 

Klip do utworu „Głos” to zachowany w folkowych klimatach obrazek. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wprowadzili do niego kilku smaczków, które budują prześmiewczą i przaśną atmosferę klipu. Z pozoru uniwersalna historia dziewczyny „z miasta”, która swoją charyzmą przeciąga na swoją stronę obyczajowość rodziców, może być przełożona na wiele innych sytuacji wywierania presji i stawieniu jej czoła. 

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
Motion Pikczer to nie firma, tylko wspaniali ludzie, którzy budują niezwykłą atmosferę już w momencie pierwszego kontaktu. Z nimi nie ma rzeczy niemożliwych, bo znajdą wyjście z każdej sytuacji. Kreatywność, profesjonalizm, punktualność, dbanie o szczegóły, poczucie humoru, pozytywne nastawienie i umiejętność wykorzystywania tego, co przynosi nam chwila – to cechy, dzięki którym prace nad naszym pierwszym teledyskiem były przyjemnością pozbawioną stresu i obaw. Byliśmy w dobrych rękach i od początku o nic się nie martwiliśmy, bo wiedzieliśmy, że razem damy radę. Dzień na planie był dla nas niezwykłą przyjemną przygodą, którą chce się powtórzyć!  

KASIA BIESAGA
OREADA

1 dzień zdjęciowy.

10 dni montażu i postprodukcji.

4 osób z ekipy Motion Pikczer na planie.

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że to nie ostatni projekt, który zrealizowaliśmy z zespołem. Praca na planie to była czysta przyjemność. Stopień organizacji najwyższy, uśmiech nie schodził nam z twarzy nawet, po 11 godzinie na planie.

Kończymy słowami wokalistki Kasi Biesagi : Kochajmy siebie nawzajem i szanujmy swoje wewnętrzne głosy!

 

Autorką zdjęcia otwierającego oraz zdjęć making-off jest Karolina Sierant.