Miniaturowy świat

Film promocyjny

Miniaturowy świat | Reklama TV

Miniaturowy świat – Reklama TV


Produkcja filmu promocyjnego dla firmy Makieta City.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Wziąć udział w nagraniu filmu promocyjnego dla nowo powstałej Makiety City, która stworzyła największą mobilną makietę kolejową w Polsce. Była to dla nas okazja ponownie stać się na moment znów dzieckiem. Odwiedzający wystawę podglądają świat pomniejszony 87 razy, który daj im poczucie patrzenia z lotu ptaka. Sama wystawa znajduje się na stadionie PGE w Warszawie i jest ciekawym miejscem do odwiedzenia nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. Produkcja reklam okazuje się w tym wypadku istotnym punktem promocji.

Chcieliśmy, aby widz oglądający spot nie wiedział, że prezentowane ujęcia pochodząc z makiety. W tym celu od samego początku skupiliśmy się na ruchomych kadrach, gdzie wyruszamy koleją na zwiedzanie miasta. Dzięki takiemu pomysłowi pokazaliśmy ciekawsze obiekty ekspozycji i efekty jakie czekają na zwiedzających. Dodatkowo w interesujący sposób musieliśmy pokazać zmiany pory dnia, warunki atmosferyczne, ale również zaprezentować dźwięki towarzyszące poszczególnym miniaturom.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
reklama tv

Całość nagrania odbyła się w Warszawie i zamknęła w ciągu jednego dnia zdjęciowego. Bardzo ucieszyło nas podejście właścicieli Miniaturowego Świata, którzy dali nam wolną rękę, jeśli chodzi o sterowanie poszczególnymi makietami. Mieliśmy możliwość w odpowiednich momentach włączać lub wyłączać światło, tak by pasowało do zainscenizowanych przez nas kadrów.

Działania Marketingowe

Facebook: 80%
YouTube: 60%
Motion Pikczer Blog: 10%

W filmie promocyjnym wykorzystaliśmy technikę Motion Tracking, która urozmaiciła spot poprzez zastosowanie ciekawych i humorystycznych haseł. Bardzo chętne sięgamy w naszych realizacjach po tę technikę, ponieważ sprawia ona, że klip jest dynamiczny i nowoczesny.