Anna Przybył

Produkcja teledysku

Anna Przybył – Niepokój

Anna Przybył – produkcja wideoklipu


Produkcja wideoklipu dla wokalistki Anny Przybył do utworu Niepokój.

Kolejna produkcja teledysku za nami. Praca nad tym wideoklipem była zupełnie czymś nowym. W końcu niecodziennie mamy możliwość stworzenia obrazu do poezji śpiewanej. Pomimo pewnych trudności jakie spotkaliśmy na drodze udało się stworzyć klip, który współgra z muzyką Anny.

Nie ma co ukrywać, że mieliśmy problem ze scenariuszem. Nie chcieliśmy pokazać dosłownie tego co śpiewa wokalista, a raczej skupić się na przekazie jaki niesie za sobą cały tekst. Ponadto zależało nam na odejściu od typowych klipów tworzonych do tego rodzaju muzyki.

1
Dni zdjęciowe.

7 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
produkcja teledysku

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na opowiedzenie historii mężczyzny, który we wspomnieniach wraca do swoich lat młodości. Za ich symbol posłużyły nam skrzydła. Na całokształt klipu składają się również miejsca, w których kręciliśmy ujęcia m.in. garażu, pubie oraz dachu jak również osoby, które swoim zaangażowaniem dopełniały obraz. Główny bohater –  Pan Bogdan, po otrzymaniu od nas propozycji wystąpienia w teledysku, na tyle zaangażował się emocjonalnie, że w pewnym momencie miał duże obawy czy w ogóle podoła. Ponadto w klipie pojawili się Sandra z Michałem – para tancerzy.

Działania Marketingowe

Facebook: 45%
YouTube: 50%
Motion Pikczer Blog: 10%

Pod każdym względem praca tym teledyskiem była wyjątkowa. Udowodniła nam, że nie ma dla nas projektów, których nie jesteśmy w stanie zrealizować.