BAMBIBOO

Produkcja reklamy tv

BAMBIBOO | Reklama telewizyjna

BAMBIBOO – Produkcja spotu do telewizji


Reklama telewizyjna dla marki biodegradowalnych pieluszek.

Reklama telewizyjna dla marki Bambiboo była wyzwaniem, ponieważ występowały w niej mama z córką. To nasza pierwsza reklama, w której zagrało tak malutkie dziecko. Niespełna roczny aktor to naprawdę wyzwanie na planie filmowym. Jednak pomimo naszych największych obaw nagrania odbyły się bez najmniejszych problemów. Najważniejsze podczas pracy z dziećmi jest to, aby ekipa była przygotowana a sama praca na planie i przygotowania ujęć nie trwały za długo.

To jedna z naszych pierwszych produkcji nagrywaną nową kamerą RED Raven. Przy tej produkcji pracowaliśmy na naszych Canon’owych szkłach. Reklama jest nagrana w zwolnionym tempie a większość ujęć jest z tzw. ręki, czyli bez użycia statywu. Dodatkowo zostały wykorzystane ujęcia lasów bambusowych, ponieważ pieluszki są wykonane właśnie z tego materiału.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Reklama telewizyjna dla marki produkującej pieluszki musi być spokojna, ale dynamiczna a jednocześnie mieć ciepłe, świeże kolory. Staraliśmy się, aby to wszystko znalazło się na tym obrazku. Dodatkowo wykorzystaliśmy lektora, który opowiada o produkcie. Pojawiają się również ruchome napisy, który opisują najważniejsze cechy pieluszek. Zamieściliśmy je w filmie za pomocą techniki Motion Tracking.

Działania Marketingowe

Facebook: 85%
YouTube: 55%
Motion Pikczer Blog: 1o%

Realizację filmu rozpoczęliśmy późną porą roku, ale jak widać pogoda nam sprzyjała. Wykorzystaliśmy ostatnie ciepłe i słoneczne dni w tym roku. Resztę ujęć nagraliśmy w ciepłej domowej atmosferze, co sprzyjało dobremu nastrojowi na planie.