UMED | Spoty reklamowe

UMED | Spoty reklamowe

UMED –  Spoty reklamowe


6 spotów reklamowych dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Przedstawiamy Wam spoty reklamowe zrealizowane na zlecenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przeznaczone do mediów społecznościowych spoty mają zachęcić kandydatów zagranicznych do studiów na łodzkiej uczelni.

Postanowiliśmy odejść od formuły spotu reklamowego przedstawiającego budynki, sale i sprzęty na rzecz pomysłu, który stawia w centrum zainteresowania samych studentów. Osobisty wydźwięk spotów z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych kandydatów – i nie tylko.

2
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Produkcję spotu zaczęliśmy od castingu, z którego wyłoniliśmy szóstkę bohaterów z różnych stron świata. Przeprowadziliśmy z nimi krótkie wywiady, by dowiedzieć się jakie są ich pasje, dlaczego postanowili studiować medycynę, oraz dlaczego wybrali właśnie tę uczelnię. Spot został zrealizowany w ramach dwóch dni zdjęciowych, podczas których odwiedzaliśmy ulubione miejsca studentów, jak również nowoczesne sale wykładowe uniwersytetu.

Do realizacji filmu wykorzystaliśmy jak zawsze kamerę RED Raven, która rejestruje obraz w jakości 4,5K. Zastosowaliśmy także efekt zwolnionego tempa, który przykuwa uwagę widzów do szczegółów oraz emocji, a także buduje nastrój. Ważna była także praca światłem, szczególnie przy okazji fragmentu realizowanego na siłowni.

Działania Marketingowe

Facebook: 70%
YouTube: 75%
Motion Pikczer Blog: 20%