Dora – produkcja klipu

Dora – produkcja klipu

DORA – Produkcja klipu


Produkcja wideoklipu dla Dory Theisebach do utworu Sick coat.

Produkcja klipu miała miejsce kilka miesięcy temu. Po długim czasie oczekiwania wreszcie prezentujemy Wam klip, który nakręciliśmy dla Dory Theisebach. “Sick coat” to nastrojowy kawałek w klimacie soul/r’n’b, w którym wokalistka rozprawia się ze stereotypowym postrzeganiem Polski jako kraju szarugi i beznadziei, w którym każdy marzy tylko o wyprowadzce.

Dora to obiecująca, młoda wokalistka i autorka tekstów, absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz POPmusic w konserwatorium Codarts w Rotterdamie. Utwór “Sick Coat” wyprodukował MajLo, z którym mieliśmy przyjemność współpracować już przy produkcji teledysku do “Escape”.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
produkcja klipu

Produkcja klipu

Motywem przewodnim utworu jest tytułowy “Szałowy płaszcz”, do którego nawiązują stylizacje wokalistki oraz występujących w teledysku postaci. Do udziału w teledysku Dora zaprosiła znajomych modeli, aktorów, muzyków, a nawet byłych nauczycieli ze szkoły teatralnej, którzy całym sercem zaangażowali się w kreację postaci o dwóch obliczach.

Kręciliśmy teledysk w gdańskim Studio 57. Stylizacją zajęła się Patrycja Pankiewicz, o makijaże zadbała Daria Krzemień (https://www.instagram.com/dariakrzemienmua/).