THE POKS – Produkcja teledysku dla zespołu rockowego

THE POKS – Produkcja teledysku dla zespołu rockowego

THE POKS – Teledysk dla zespołu rockowego


Produkcja teledysku dla zespołu rockowego

Przedstawimy Wam debiutancki teledysk grupy The Poks do utworu Charles Floyd. Nieuchronnie zbliżamy się do rocznicy produkcji tego klipu, dlatego najwyższy czas odświeżyć w Waszych głowach pamięć o zespole.

Po przesłuchaniu utworu wiedzieliśmy, że trafił do nas zespół zupełnie wyjątkowy. W warstwie wizualnej chcieliśmy przemycić jak najwięcej emocji, które towarzyszyły nam przy każdym przesłuchaniu utworu. Charles Floyd jest uderzająco piękną, niezwykle wrażliwą kompozycją, którą próbowaliśmy odtworzyć w klipie.

 

Po przestudiowaniu losów tytułowego Pretty Boya Floyda – wpadliśmy na pomysł niezwykle skąpy jeśli chodzi o efekty, jednak wymowny w warstwie symbolicznej. Produkcja teledysku dla zespołu rockowego zawsze wymaga indywidualnych scenariuszy. Nasz główny bohater jest wyalienowany i wycofany, otacza go samotność i brak. W klipie pokazujemy jego walkę i pustkę, która go otacza. 

Myśląc o bohaterze klipu wszyscy mieliśmy w głowach młodą dziewczynę. Po przeprowadzeniu castingu wybór jednak okazał się niezwykle prosty. W rolę wcielił się nieustraszony i odporny na niskie temperatury Artur Wower. 

1
Dni zdjęciowe.

1 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Jeden dzień zdjęciowy.

Sesja zdjęciowa dla zespołu.

Produkcja teledysku dla zespołu rockowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nasza ekipa była również odpowiedzialna za sesje zdjęciową dla zespołu. Zdjęcia odbyły się wiele miesięcy po stworzeniu teledysku. Zdjęcia postanowiliśmy zrobić dwoma różnymi aparatami. Również w postprodukcji zdjęcia dostały zupełnie inną obróbkę, żeby znacznie się od siebie różniły.

W swojej wieloletniej pracy stworzyliśmy wiele teledysków dla zespołów rockowych a jednym z nich był ten dla Nutshell.
Zaparzcie sobie ciepłą herbatę lub wlejcie do szklaneczki coś mocniejszego, usiądzie wygodnie w fotelu i delektujcie się teledyskiem i utworem Charles Floyd bo to jedyna odpowiednia konsumpcja tego zestawu :)