Famed Łódź

Film reklamowy

Famed Łódź | Spot reklamowy

Famed – Spot reklamowy


Spot reklamowy dla firmy Famed Łódź.

Spot reklamowy prezentujący całkiem nową linię produktów dla łódzkiej firmy FAMED. Są to profesjonalne lampy medyczne używane w szpitalach i gabinetach lekarskich. Ponad dwuminutowy klip realizowaliśmy dwa dni.

W pierwszym dniu zorganizowaliśmy u klienta studio, gdzie na szarym tle nakręciliśmy ujęcia prezentujące lampy medyczne i ich specyfikę, uwzględniając najdrobniejsze detale.

2
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
motion pikczer filmy reklamowe warszawa

W drugim dniu udaliśmy się do szpitala w Opocznie, gdzie udało nam się nagrać lampy w codziennym użyciu. Co ciekawe to nie był ich debiut. Jednak by dowiedzieć się więc o całym przedsięwzięciu od kuchni zapraszamy na naszego BLOGA.

Działania Marketingowe

Facebook: 41%
YouTube: 55%
Motion Pikczer Blog: 100%

Jako firma zdajemy sobie doskonale sprawę, że filmy produktowe są ważnym elementem reklamowym w każdym przedsiębiorstwie. Służą one nie tylko do celów promocyjnych, ale również umożliwiają klientom bliższe zapoznania się z produktem. Posiadanie ich to szereg korzyści oraz efektywne narzędzie reklamy dla Twojej działalności.

Jako grupa filmowa tworzymy tego typu klipy z ogromną pasją i zaangażowaniem, o czym świadczy ogromna liczba osób, które do tej pory nam zaufały. Produkcja filmowa zrealizowana pod hasłem: „NOWE TECHNOLOGIE W DOBRYM ŚWIETLE”.