Poprzytula

Produkcja wideoklipu

Poprzytula | Produkcja wideoklipu

Poprzytula – Produkcja wideoklipu


Produkcja wideoklipu dla zespołu Poprzytula do utworu Bath Song.

Wideoklip, który prezentujemy powstał przy współpracy z polskim, utalentowanym zespołem Poprzytula z okolic Opola. Była to już nasza druga współpraca z tym zespołem. Za pierwszym razem również stworzyliśmy dla nich wideoklip. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że wiele osób, które z nami pracowało, powraca do nas w celu stworzenia nowych materiałów. Napisanie scenariusza pozostało w naszych rękach, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie wideoklipu, który przedstawia pewną historię.

W naszym zamyśle teledyskowi miała towarzyszyć aura tajemniczości, niedomówień i odrobiny magii. Wczesnym rankiem pojechaliśmy do Opola, gdzie był usytuowany plan zdjęciowy. Na nagranie przeznaczyliśmy jeden dzień filmowy. Zaczęliśmy nagrywać w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II, by następnie udać się do Domu Niepokalanej Myśli Twórczej „Deenemte Krossnitz”.

1
Dni zdjęciowe.

7 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Kolejnym miejscem, w którym się znaleźliśmy było prywatne mieszkanie wokalistki, gdzie została nagrana większość ujęć. To tu zaklejaliśmy okna gazetą  i tłukliśmy żarówki. Sąsiedzi na pewno ukradkiem obserwowali nasze poczynania. Ostatnie ujęcia sfilmowaliśmy w plenerze. Był to bardzo intensywny dzień, który mimo pracy przyniósł nam wiele satysfakcji.

Działania Marketingowe

Facebook: 45%
YouTube: 60%
Motion Pikczer Blog: 15%

Założyliśmy, że wideoklip ma być minimalistyczny. W postprodukcji zrezygnowaliśmy z Motion Tracking’u, czyli różnego rodzaju grafik i napisów w technice 3D. Dzięki DaVinci Resolve mogliśmy pracować nad koloryzacją filmu, który jest istotnym elementem postprodukcji. Mamy nadzieję, że to nie będzie nasze ostatnie spotkanie z tą grupą.

Kolejny raz zostaliśmy obdarzeni ogromnym zaufaniem ze strony naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że klip jest świetnym materiałem na promocję, dlatego też dokładamy wszelkich starań by nasze produkcje były niepowtarzalne i na światowym poziomie.