LOR

Produkcja wideoklipu

LOR | Produkcja wideoklipu

LOR – Produkcja wideoklipu


Produkcja wideoklipu zespołu LOR  do piosenki „Aquarius”.

Jest to już i dopiero nasza trzecia produkcja wideoklipu dla zespołu LOR. Przez te lata kiedy ze sobą pracowaliśmy, zarówno zespół jak i my wciąż się rozwijamy. W naszym przypadku to nie tylko rozwój sprzętowy. To także dużo pracy włożonej w nasze umiejętności, wiedzę oraz powiększanie zespołu o nowych zaufanych i kreatywnych ludzi.

W teledysku postawiliśmy na ujęcia w zwolnionym tempie a także romantyczne i zwiewne kreacje. Pojawia się dużo flar, światła magicznie wpadającego do obiektywu i dużej ilości kwiatów. Dziewczyny na planie dały z siebie naprawdę wszystko biorąc pod uwagę mało sprzyjające warunki i temperaturę tych ostatnich, wrześniowych dni.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Nasza współpraca z Lor’em to przykład idealnej kooperacji. Zespół czuje nasz obraz a my czujemy muzykę zespołu. Jest ogromną przyjemnością móc pracować z materiałem, który naprawdę do nas trafia. Produkcja wideoklipu jest to za każdym razem nowe wyzwanie. Nowy zespół, inne oczekiwania, gatunek muzyczny czy sama wrażliwość artysty. Każda współpraca pozwala nam zdobyć nowe doświadczenia. Pomimo iż to nasz trzeci teledysk dla zespołu Lor to jest on zupełnie inny od poprzednich.

Działania Marketingowe

Facebook: 55%
YouTube: 70%
Motion Pikczer Blog: 99%

Teledysk nagraliśmy pod Warszawą a także kilka dodatkowych ujęć wykorzystaliśmy z Łodzi. Zdjęcia trwały cały dzień, jednak spora część były to przygotowania, makijaż oraz stylizacje. Więcej o teledysku można przeczytać na naszym blogu.