Lor - Windmill

Produkcja klipu

Lor | Produkcja klipu

Lor – Produkcja teledysku


Produkcja klipu dla zespołu Lor do utworu Windmill.

Produkcja klipu zaczęła się wcześnie rano i odbyły się w klimatycznym gimnazjum w samym sercu pięknego Krakowa. Udało nam się stworzyć scenografię do zdjęć z oryginalnych znalezionych na strychu szkoły artefaktów. Nieocenioną pomocą okazały się również aktorki biorące udział w teledysku.

Każda z dziewczyn (oraz jeden chłopak) wykazała się niezrównaną kreatywnością i wielkim zaangażowaniem. Historia o trzech siostrach przemierzających starą szkołę, nie mogła udać się bez gorliwej gry aktorek i dobrze prowadzonej reżyserii.

1
Dni zdjęciowe.

3 dni
Termin oddania (REKORD!).

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
motion pikczer filmy reklamowe warszawa

Na końcowy efekt składa się slow motion czyli zwolnione tempo w teledysku, które świetnie współgrało z całym konceptem klipu oraz korekcja barwna materiału, która dzięki grze światła z cieniem wpłynęła na swoisty charakter teledysku.

Działania Marketingowe

Facebook: 82%
YouTube: 100%
Motion Pikczer Blog: 15%

Klip stworzony przez Motion Pikczer zyskał ogromną popularność i był motorem napędowym rozwoju dalszej kariery zespołu LOR, który miał możliwość wystąpienia „W Dzień Dobry TVN”, gdzie również zostały wyświetlone urywki klipu. W serwisie YouTube teledysk został wyświetlony ponad 180 tysięcy razy.

W teledysku wystąpili: Kinga Brückman de Renstrom, Julia Kisielewicz, Agata Sowa, Gabrysia Knaś, Julianna Wójcik, Weronika Furtak, Maja Kotaba, Asia Baran, Grzegorz Piotrowicz, Monika Krajniewska, Jagoda Kudlińska. Specjalne podziękowania dla Julii Król oraz dyrekcji i pracowników Gimnazjum nr 2 w Krakowie.