Film reklamowy

Spot korporacyjny i instruktażowy

 

 

Niezależnie od tego, czy zakładacie realizację reklamy telewizyjnej czy nowoczesnej formy internetowej, możecie mieć pewność, że trafiliście w doświadczone ręce.

 

 

Jak produkcja filmów wygląda u nas?

Skontaktuj się z nami w wygodny Tobie sposób

 

Zajmujemy się produkcją Twojego filmu i całą obsługą planu zdjęciowego

 

Dostarczymy wszystkie niezbędne elementy do promowania Twojego biznesu.

 

Ile to kosztuje?

Najlepiej będzie zobrazować to przykładami.

 

 • 1 dzień zdjęciowy
 • Ekipa filmowa: reżyser, operator, kierownik produkcji
 • Profesjonalny sprzęt filmowy
 • Oświetlenie planu zdjęciowego
 • Make-up
 • Przygotowanie scenariusza zgodnie w porozumieniu z klientem
 • Postprodukcja materiału
 • Opieka prawna planu zdjęciowego

 

 • Od 2 dni zdjęciowych
 • Ekipa filmowa: reżyser, operator, asystent operatora, kierownik produkcji, dźwiękowiec
 • Stworzenie scenariusza oraz moodboardu
 • Postprodukcja koloru przy użyciu panelu do korekcji barwnej
 • Make-up i stylistka
 • Swobodny dostęp do większej ilości lokacji
 • Angaż aktorów
 • Fotograf na planie zdjęciowym (sesja katalogowa, social media, making of )
 • Dostosowanie materiałów do strony oraz social media
 • Dodatkowe skrócone materiały video na Facebooka i Instagram

 

Istnieje możliwość w promocji materiałów poprzez dedykowaną stronę www, na której mogą Państwo umieścić film.

Jak łatwo zauważyć rozrzut kwot jest spory. Co to znaczy dla Was?

Że zawsze staramy się zaproponować najefektywniejsze wykorzystanie budżetu.
Co się nie zmienia? Nasze podejście, użyty sprzęt i 10 dniowy czas realizacji.

 

 

 

Zapytaj o ofertę – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń do nas.
To najszybszy sposób :)

tel: 533 438 894
tel: 663 751 158

 

Napisz do nas.
Wyjaśnimy każdą wątpliwość!

 info@motionpikczer.com

 

Zaczep na czacie!
Kliknij na ikonę Messenger
w prawym dolnym rogu ekranu.

Co mówią o nas
nasi klienci?

 • Współpraca z Motion Pikczer była prawdziwą przyjemnością. Niesprzyjające warunki pogodowe nie zwiastowały takiego sukcesu, ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Solidni, terminowi, pomysłowi i po prostu profesjonalni. Sprawdzają się w każdych warunkach!
  Anna Szylhabel-Godala, Aleksandra WawrzyniakCentrum ds. Organizacji i Obsługi Studiów w Języku Angielskim Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Współpracę mogę podsumować kilkoma prostymi i kluczowymi stwierdzeniami: dokładne słuchanie potrzeb swojego klienta, niecodzienne i nieszablonowe pomysły oraz sprawna i terminowa realizacja jak i wysokiej jakości efekty pracy, które przewyższył wszystkie nasze oczekiwania :).
  Zofia ZakrzewskaTakeda
 • Cenię sobie nie tylko piękne i przemyślane realizacje, ale styl pracy. Dogadujemy się bez zbędnej wymiany dziesiątek maili czy telefonów, bez przesuwania terminów, bez spiny. Z Motion Pikczer po prostu dobrze sie pracuje!
  Aleksandra KietlaŁódź Design Festival
 • Wyszło świetnie: scenariusz zrealizowany w 100 procentach, montaż OSKAROWY, efekt obłędny, chłopaki niedorzecznie zdolni i profesjonalni. Nie mamy najmniejszych uwag, a przy tym brakuje nam słów by opisać talent Motion Pikczer. BARDZO DZIĘKUJEMY.
  Agata CzłonkaPlayground 74
 • To był mój pierwszy teledysk i chciałem go nakręcić profesjonalnie. Znalazłem w internecie ekipę Motion Pikczer. Opowiedziałem im o swoim pomyśle, zrobiliśmy burzę mózgów i po ustaleniu budżetu, zaproponowali swoją wizję. Wszystko wyszło ponad moje oczekiwania. Magia na planie udzieliła się nam wszystkim, co przełożyło się na efekt końcowy. Dodatkowo trudno o lepszą współpracę, kiedy wszystkie terminy zostały dotrzymane.

  Dla mnie najważniejsza w teledysku jest spójność obrazu z muzyką. Szukając ekipy filmowej, przeglądałem teledyski pod kątem tej spójności. Wszystkie klipy Motion Pikczer są kręcone z dużym wyczuciem i mają klimat odpowiedni dla każdej z piosenek.

  Kamil Juszczyk
 • Solidność, kreatywność, zaangażowanie, wysoka jakość filmów i montażu, dobra i bezpośrednia komunikacja, szybki czas realizacji oraz rzeczowe  podejście do sprawy – to te cechy sprawiają, że chce się współpracować z Motion Pikczer wiele razy.
  Hubert MikosNice Up

Nasi Klienci.

Preprodukcja:

 

Na tym etapie tworzymy scenariusz oraz storyboard do spotu. W porozumieniu z Klientem wybieramy także lokacje oraz aktorów i statystów, ustalamy też kwestie scenografii i kostiumów lub stylizacji. Przed zdjęciami przekazujemy Państwu harmonogram realizacji i zabezpieczamy plan ze strony formalno-prawnej. 

Zdjęcia:

 

Zależnie od założeń scenariusza realizujemy zdjęcia do spotu w ramach jednego lub kilku dni zdjęciowych.

Postprodukcja:

 

Po zdjęciach montujemy oraz udźwiękowiamy materiał, a także wykonujemy korekcję barwną. W razie potrzeby wprowadzamy też elementy animowane. Ostatnim etapem postprodukcji spotu telewizyjnego jest dostosowanie materiału wyjściowego do specyfikacji technicznych emitentów. Etap postprodukcji trwa u nas 10 dni roboczych. 

 

Masz jeszczę chwilę?

 

1. Zacznijmy od realnych danych — badania wskazują, że treści wideo bardzo dobrze się sprzedają, publikując film na stronie mogą Państwo uzyskać 80% współczynnika konwersji. Ma to bezpośrednie przełożenie na wzrost zakupów produktów.

2. Filmy przyciągają odbiorców! Zatrzymują uwagę średnio o siedem minut dłużej od stron, prezentujących produkty jedynie w formie zdjęć. Im dłuższy pobyt Klienta na stronie, tym lepiej będzie ona pozycjonowana w Google.

3. Klienci błyskawicznie wyrabiają sobie zdanie o marce. Jeśli nie mają szansy zobaczyć jak produkt się zachowuje, rezygnują z dalszego pobytu na stronie. Film umożliwia przyjrzenie się produktowi z bliska. Klient może ocenić jego walory estetyczne i jakość wykonania.

4. Film to bardziej perswazyjny przekaz, oddziałuje na dwa bardzo ważne zmysły – wzrok i słuch, dzięki czemu Twoi klienci znacznie szybciej zapamiętują markę i produkty.

5. Dzięki scenografii, ścieżce dźwiękowej, kolorystyce, montażowi na najwyższym poziomie, film prezentuje wszystkie zalety produktu. Możemy mieć pewność, że obrazek, który chcemy pokazać zostanie Klientowi w pamięci i że obdarzy nas głębszym zaufaniem.

6. Film wywołuje pozytywne emocje, które są kluczem do zapamiętania marki i produktów.
Uwaga odbiorcy średnio utrzymuje się do 2 minut, dlatego proponujemy Państwu produkcje 60-cio sekundowego spotu promocyjnego. Zależy nam na utrzymaniu uwagi odbiorcy, oglądającego produkty, które mamy za zadanie wypromować.

 

Film promocyjny to długofalowa inwestycja. Można prezentować różne wariacje montażowe na wszystkich platformach, na których promuje się marka. Dzięki temu witryny, profile w mediach społecznościowych, serwisy czy inne rodzaje hostingów będą znacznie ciekawsze, co zapewnia na nich ciągły ruch. 

Po realizacji zlecenia, otrzymują Państwo pakiet filmów, przystosowanych do wymogów wszelkiego rodzaju platform, stron internetowych, mediów społecznościowych oraz portali typu YouTube czy Vimeo.

Oprócz działań internetowych, film to bardzo ważny element promocji w czasie targów i eventów, znacząco podnosi atrakcyjność stoiska i zwiększa rozpoznawalność marki.