Mikomax

Film reklamowy

Mikomax | Film reklamowy

Mikomax – Film reklamowy


Produkcja filmu reklamowego dla firmy Mikomax.

To już nasza kolejna współpraca z firmą Mikomax. Tym razem mieliśmy okazję zaprezentować nowy produkt – biurko NEST. Projekt był brany między innymi pod uwagę w TOP DESIGN AWARD 2016. Firma Mikomax jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat, w ciągu których zdobyła 27 prestiżowych nagród, otworzyła 16 salonów na terenie całego kraju oraz 3 zagranicą.

Zależało nam na tym, żeby stworzony przez nas film reklamowy posłużyła zarówno jako wizytówka firmy, ale również pokazywał najważniejsze funkcje biurka i jego zastosowanie. Charakterystyczną cechą tego produktu jest jego różnorodność, co staraliśmy się jak najlepiej zaprezentować.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
film reklamowy
film reklamowy

Film zrealizowaliśmy w loftach u Scheiblera w jednym z piękniejszych architektonicznych miejsc na mapie Łodzi. Ciekawe wnętrza idealnie wpisały się w nasz pomysł na spot. Do prac nad tego typu realizacjami podchodzimy z zaangażowaniem, ponieważ wiemy jak gotowy spot jest istotny w kreowaniu wizerunku firmy.

Działania Marketingowe

Facebook: 69%
YouTube: 55%
Motion Pikczer Blog: 5%

Od strony technicznej postawiliśmy na Motion Tracking, który posłużył do opisu biurka i jego zastosowania. Dodatkowo wykorzystaliśmy ujęcia slow motion i fast motion, które nadały dynamiki filmowi. Ponadto po wielu latach naszej aktywności nie jesteśmy w stanie policzyć ilu firmom z Łodzi pomogliśmy wspiąć się na wyższy poziom prezentacji swoich usług poprzez film reklamowy.