Studio filmowe | kampania filmu reklamowego obuwia

Studio filmowe | kampania filmu reklamowego obuwia

VICES – Kampania reklamowa


Kampania reklamowa letniej kolekcji obuwia marki VICES Polska.

Film, który możecie obejrzeć powyżej to już nasza 3 produkcja dla marki Vices. Nasze studio filmowe Warszawa zajęło się zarówno filmem jak i sesją zdjęciową do katalogu. Przez lata zdobyliśmy duże doświadczenie przy takich projektach. Inną multiprodukcją był film i sesja dla polskiej marki biżuterii Tears of Time.

Projekt dla Vices jest o tyle wyjątkowy, że zdjęcia zajęły nam klasycznie jeden dzień zdjęciowy. Co nie było łatwe, bo podczas sesji było przygotowanych aż 17 stylizacji dla modelek. Zdjęcia do filmu odbyły się w środę, a klient dostał gotowy film już w… czwartek. Tak montaż i postprodukcja zajęła jeden dzień. Zazwyczaj mamy w umowie zapis o 10 dniach roboczych jednak są projekty, które wymagają szybszej premiery i jak widać nie jest to dla nas żaden problem.

1
Dni zdjęciowe.

1 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

studio filmowe Warszawa

Jeden dzień zdjęciowy.

Jeden dzień postprodukcji filmu.

Ekspresowa realizacja spotu reklamowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standardem w naszych ofertach stały się dodatkowe, skrócone wersje głównego filmu, które są wykorzystywane w social mediach. Wszystkie filmy dostosowywujemy do danego portalu społecznościowego. I tym razem nasze studio filmowe Warszawa stworzyło takie dodatkowe wersje spotu promocyjnego, które są wykorzystywane między innymi na Instagramie.

Zdjęcia do filmu nagrywaliśmy w jednym z Warszawskich ogrodów botanicznych. Praca na planie była bardzo intensywna biorąc pod uwagę czas i ilośc stylizacji. W postprodukcji dużą uwagę położyliśmy na ciepły kolor i efekty, których użyliśmy czyli zeskanowanych negatywów.