Veni Vidi Venicci – film reklamowy kierunek Mediolan

Veni Vidi Venicci – film reklamowy kierunek Mediolan

Veni Vici Venicci

Nasz pierwszy film reklamowy dla firmy Venicci, był sygnowany przesłaniem marki: „When British safety meets Italian Inspired Design”. To hasło, w krótkim czasie, zainicjowało nasz trzydniowy wyjazd do Mediolanu.

Naszym zadaniem była produkcja trzech filmów oraz koordynacja projektu i skompletowanie obsady do filmów. Na planie współpracowaliśmy z włoskim fotografem. Przed wyjazdem ustaliliśmy zasady naszej współpracy, ponieważ mieliśmy zrealizować filmy i sesję zdjęciową w ciagu wyjątkowo krótkiego dnia zdjęciowego. Właściwe zarządzanie czasem i skrupulatne przygotowanie harmonogramu odegrało kluczową rolę we współpracy z włoską ekipą.

Zdalnie wybraliśmy lokacje w Mediolanie oraz nad jeziorem Como. Wyłoniliśmy modeli, dla których skompletowaliśmy sety stylizacji, które przyjechały z nami z Polski. Udało nam się odnaleźć niesamowicie zaangażowaną włoską charakteryzatorkę, która była nieocenioną pomocą na planie.

W ciągu trzech dni zdjęciowych nagraliśmy materiał do trzech filmów promocyjnych z zasobną paczką skrótów, relacji oraz stop klatek do promocji na socjalach w Google. Dzięki tej realizacji nabraliśmy pewności, że organizacja planu w każdej części świata jest dla nas łatwo dostępna.

Reżyser: Michał Liszcz
Operator: Kuba Woźniak
Kierownik produkcji: Natalia Wesołowska
Make-up & Hair Stylist: Alessia Bee
Stylizacja: Patrycja Pankiewicz