VENICCI – Reklama lifestylowa dla klienta zagranicznego

VENICCI – Reklama lifestylowa dla klienta zagranicznego

VENICCI – reklama lifestylowa


Reklama dla klienta zagranicznego.

Reklama lifestylowa to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy chcą zbudować wokół produktu odpowiednią atmosferę, emocje i pokazać jakie relacje zachodzą między produktem a jego użytkownikami. Dla firmy Venicci połączyliśmy tradycyjną reklamę lifestylową z reklamą produktową. Takim rozwiązaniem chcieliśmy umocnić wizerunek marki wśród jej brytyjskich konsumentów. Reklama musiała być dostosowana do brytyjskiego rynku na każdym poziomie produkcji. Bazując na wytycznych z briefu oraz wielu rozmów z Klientem, wiedzieliśmy dokładnie jaką ekipę powinniśmy skompletować, jakich typów aktorskich szukać oraz jakie wnętrza będą komplementarnym otoczeniem dla reklamowanego produktu. W ciągu dwóch dni zdjęciowych mieliśmy za zadanie przygotować Klientowi pełen pakiet materiałów promocyjnych od filmu przez skróty na social media po sesję zdjęciową.

Poznając bliżej oczekiwania Klienta zagranicznego, dowiedzieliśmy się, że w przypadku wyboru wózka dziecięcego zaangażowaną grupą docelową są zarówno kobiety, które oceniają wygląd produktu i jego wykończenie, jak i mężczyźni przeprowadzający kontrolę jakości i funkcjonalności „pojazdu. Stąd pomysł na połączenie lifestyle’u, pokazania wprost funkcjonalności i detali wózka Venicci Tinum.

Przeprowadziliśmy casting oraz zajęliśmy się poszukiwaniami domów (z uwagi na potrzebę ujęć na zewnątrz). Z wypełnioną po brzegi paczką z propozycjami aktorów do dwóch rodzin, wnętrzami w trzech kategoriach cenowych oraz moodboardem ze stylizacjami, wróciliśmy do Klienta, który podjął natychmiast wszystkie decyzje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eleganckie i wysmakowane ujęcia wózka w studio filmowym to nasz pierwszy dzień zdjęciowy. Zadbaliśmy o to, aby produkt prezentował się nieskazitelnie. W ujęciach studyjnych wózek Venicci miał być pierwszoplanowym bohaterem, dlatego postanowiliśmy pokazać produkt w minimalistycznym anturażu. W studio skupiliśmy się na detalach wózka oraz pokazaniu jego niektórych funkcji.

 

 

 

reklama dla klienta zagranicznego

Drugiego dnia osadziliśmy produkt w wynajętym apartamencie. Wózek stanowi tu jedynie element życia dwóch rodzin. Skupiliśmy się na pozostałych funkcjach wózka, które wybrzmiewają dopiero w codziennych sytuacjach napotykanych przez rodziców, skazanych na multitasking przy nawet najprostszych czynnościach. Praca z małymi dziećmi jest pełna niespodzianek, jednak poradziliśmy sobie z gorszym dniem naszego małego aktora. Drugiego dnia zdjęciowego wykonaliśmy również sesję zdjęciową.

Reklama dla klienta zagranicznego zajęliśmy się kompleksowo, wynajęliśmy elegancki dom, zaproponowaliśmy obsadę, która wzniosłaby materiał na bardziej uniwersalny i międzynarodowy poziom. Zarówno Klient, jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, dlatego to nie ostatnia reklama Venicci, którą zrealizowaliśmy. Szczegóły wkrótce ;)

 

 

 

 

 

 

 

Reklama premium.

Dwa dni na planie zdjęciowym.

Spot stworzony dla klienta zagranicznego.