Bambiboo – filmy reklamowe dla marki ekologicznej

Bambiboo – filmy reklamowe dla marki ekologicznej

Bambiboo

filmy reklamowe dla marki ekologicznej

Z firmą Bambiboo współpracujemy nieprzerwanie już od pięciu lat. Założenia i ideologia marki jest nam bardzo bliska. Bambiboo jest producentem ekologicznych pieluszek dla dzieci. Firma wciąż pracuje nad ulepszeniem produktów oraz procesów produkcyjnych ograniczając zanieczyszczenie środowiska.

Od samego początku mieliśmy wspólną wizję rozwoju kreatywnego marki zarówno w kwestii spotów reklamowych, jak i sesji zdjęciowych. Pierwszy, główny film reklamowy powstał pięć lat temu. W kolejnych latach nasze produkcje opierały się na nagraniach kilku krótszych spotów reklamowych zamiast jednego dłuższego. Są to tematyczne 30 sekundowe filmy promocyjne przedstawiające dany produkt bądź temat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracując z firmą wiele lat z czasem poznaje się wzajemne oczekiwania i tożsamość marki. Z Klientem łączy nas podobna wrażliwość, zdjęcia, które wykonaliśmy przy produkcji filmu są utrzymane całkowicie w naszej estetyce.

 

 

Dla marki Bambiboo tworzymy zarówno filmy reklamowe jak i content video mające przyciągać uwagę klientów na portalach społecznościowych. Dodatkowo podczas każdego nagrania wykonujemy sesje zdjęciowe, które są wykorzystywane przez cały rok. Organizacja dnia zdjęciowego w taki sposób, by zrealizować sesję zdjęciową oraz film to korzyść dla Klienta oraz duży komfort dla naszych małych aktorów, którzy dają z siebie wszystko, jeśli zadbamy o ich dobry nastrój. 

 

Praca z dziećmi na planie zdjęciowym.

Produkcja content video do social media.

 

Praca z małymi dziećmi zawsze jest dla nas wyzwaniem i najważniejsze na planie pozostaje dobro  i komfort małych aktorów. Czas planu zdjęciowego i przerwy w nagraniach są dostosowane do potrzeb dzieci. 

 

Już dziś zamów własny plan
na produkcję video contentu.

Kliknij by sprawdzić! Subskrypcja prosta jak na Netflixie.