Krótkie filmiki reklamowe dla Szkoły Branżowej Cosinus Young

Krótkie filmiki reklamowe dla Szkoły Branżowej Cosinus Young

Cosinus Young

krótkie filmiki reklamowe w kampanii social media

Krótkie filmiki reklamowe – tak można podsumować naszą najnowszą realizację dla Szkół Cosinus skierowana do odbiorów w wieku licealnym. Sprawdź przebieg i charakter naszych działań przy okazji produkcji krótkich filmików reklamowych dla Szkoły Branżowej Cosinus Young.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popularność tego formatu – krótkiego, humorystycznego filmiku przejął również Instagram Reels oraz YouTube Shorts, co niezaprzeczalnie świadczy o jego rosnącej popularności. Hasłowy format komunikacji, szybki montaż, skupienie na twarzach bohaterów, koncept z przymrużeniem oka to cechy, które spotykają się z dobrym odbiorem tej grupy wiekowej. I taki jest właśnie nasz film dla Szkoły Branżowej Cosinus.

 

 

Koncept filmów łączy w sobie współpracę spójnego scenariusza, tekstu lektorskiego korespondującego z ruchem kamery. Szybki montaż został dostosowany do młodego odbiorcy. Naszą inspiracją do tej realizacji były krótkie filmiki popularne na TikToku. To na tej platformie, nasza grupa docelowa spędza najwięcej czasu.

Film nagraliśmy w ciągu jednego dnia zdjęciowego w czterech lokacjach. Docelowym produktem tej realizacji były krótkie filmiki reklamowe, które przedstawiły każdy zawód z osobna. Ostatecznie przygotowaliśmy Klientowi paczkę materiałów promocyjnych złożonych z 30 sekundowego filmu  reklamowego oraz krótkie filmiki 5-6 sekundowych dostosowanych do emisji w mediach społecznościowych.

Szczegółowy plan dnia  dodatkowo pozwolił na wykonanie sesji zdjęciowej.

Na planie mieliśmy okazję współpracować ze świetnymi młodymi modelami i aktorami. Dobór obsady był prosty, wybieraliśmy twarze, które wpadały w oko, charakterystyczne i wyróżniające się z tłumu.

Wbrew pozorom przygotowanie krótkich filmików reklamowych to wyzwanie, pomimo 5-6 sekundowego formatu, pracy na planie nie jest mniej w porównaniu do standardowych filmów reklamowych. Każdy zawód składa się z kilkunastu ujęć. Dzięki temu nagraliśmy wystarczająco dużo materiału aby film oraz krótkie filmiki nie zwolniły tempa.

To nie ostatnie nasze słowo w temacie krótkiego filmiku reklamowego. Czekamy na kolejne realizacje tego typu!

 

Już dziś zamów własny plan
na produkcję video contentu.

Kliknij by sprawdzić! Subskrypcja prosta jak na Netflixie.