Ania Karwan

Produkcja teledysku

Ania Karwan | Produkcja teledysku

Ania Karwan – Produkcja teledysku


Produkcja teledysku dla Ani Karwan do utworu Mam Was.

Produkcja teledysku dla Ani była poniekąd wyzwaniem, które uświadomiło nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. W ciągu dwóch dni musieliśmy dopiąć kwestię scenariusza oraz organizację planu zdjęciowego. Choć początkowo napotkaliśmy pewne problemy to już na miejscu nie mogło być lepiej. Plan zdjęciowy odbył się na Mazurach, a pogoda dopisała nam w 100%.

Czekaliśmy do późnego popołudnia, żeby nagrać ujęcia podczas zachodu słońca. Wiedzieliśmy, że ta pora dnia będzie doskonale pasować do naszego zamysłu. Podczas produkcji teledysku wykorzystaliśmy nasze nowo zakupione obiektywy Canona 50L 1.2 oraz Canona 24L 1.4.

1
Dni zdjęciowe.

3 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
produkcja teledysku

Historia opowiada o trójce przyjaciół, którzy wraz z koleżanką wyjeżdżają za miasto. Wyglądają jak zgrana paczka, jednak w rzeczywistości każdy z chłopaków zainteresowany jest dziewczyną. Żaden z nich nie przyznaje się do tego otwarcie. Dziewczyna traktuje ich wyłącznie jako dobrych przyjaciół, z którymi może spędzić miło czas. A co jeśli dziewczyna jest wyłącznie wytworem ich wyobraźni?

Działania Marketingowe

Facebook: 75%
YouTube: 80%
Motion Pikczer Blog: 10%