Smokestack

Produkcja wideoklipu

Smokestack | Produkcja wideoklipu

Smokestack – Produkcja wideoklipu


Teledysk dla zespołu Smokestack do utworu Pusty.

Kolejny teledysk, który możemy zaprezentować powstał dla zespołu Smokestack. Wideoklip został nagrany w trzech lokalizacjach tj. Łodzi, Warszawie i Poznaniu, a w samej realizacji wzięło udział siedem osób plus kochany pies Dżuma! Plan zdjęciowy trwał trzy dni ze względu na liczne lokalizacje. Zaczęliśmy prace od samego rana w Łodzi, gdzie między innymi nakręciliśmy ujęcia na ulicy Piotrkowskiej.

W jesienną aurę doskonale wpisały się zabudowania Księżego Młyna, który jest jedną z bardziej charakterystycznych miejsc na mapie Łodzi. Ponadto mieliśmy możliwość sfilmowania pięknych wnętrz niedawno wybudowanego hotelu Andel’s by Vienna House Lodz. Ostatnią lokalizacją w Łodzi był Dworzec Kaliski, gdzie nagraliśmy scene bójki.

3
Dni zdjęciowe.

8 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
produkcja wideoklipu

Drugą lokalizacją był Poznań, gdzie większość scen nagraliśmy w sklepie muzycznym Music Center, który pozwolił nam na całkowitą swobodę. Takie podejście ułatwiło nam pracę, a jako zespół cieszyliśmy się z dużego zaufania jakim nas obdarzono. Kolejnym miejscem było mieszkanie jednej ze statystek, w którym poczuliśmy się jakbyśmy przenieśli się do przeszłości. Świetnie wystylizowane mieszkanie, mimo że pojawiające się na krótko i w pojedynczej scenie, nadało teledyskowi klimatu.

Działania Marketingowe

Facebook: 65%
YouTube: 50%
Motion Pikczer Blog: 15%

Taki plan zdjęciowy wymaga od grupy filmowej dobrego przygotowania sprzętowego i organizacyjnego. Jesteśmy mobilnym zespołem, dlatego wszelkiego rodzaju podróże nie stanowią dla nas żadnej przeszkody w realizacjach, pomysłach muzyków, z którymi pracujemy. Jako dom produkcyjny stawiamy na sprawdzony i profesjonalny sprzęt, który jest istotny przy produkcji teledysku. Wiemy, że do budowania marki i zaufania jest on niezbędny.