Tears of Time I Film reklamowy

Tears of Time I Film reklamowy

Tears of Time – Kampania reklamowa biżuterii


Kampania reklamowa biżuterii dla jednej z polskich marek.

Tears of Time to manufaktura z Polski, która w szybkim czasie rozwinęła się i wypuściła swoje produkty na rynki zagraniczne. Tak się składa, że to już druga kampania dla Tears of Time, którą realizuje nasz dom produkcyjny. Z tym, że ten projekt to nie tylko film, ale cała kampania reklamowa biżuterii.

Film reklamowy dla Tears of Time to kilka dni zdjęciowych, kilkanaście ludzi na planach zdjęciowych oraz tysiące kilometrów pokonanych przez naszą ekipę. Zdjęcia do reklamy zajęły nam 3 dni, z czego jeden to nagrania w Polsce a dwa na Islandii.

3
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Kilka dni zdjęciowych.

Kilkanaście osób zaangażowanych w projekt.

Tysiące kilometrów pokonanych przez nasz zespół.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo stworzyliśmy paczkę krótkich, kilkusekundowych filmów do wykorzystania w social mediach takich jak Facebook czy Instagram. Filmiki do social mediów są przygotowywane według wytycznych konkretnych portali społecznościowych. W większości dzisiejszych projektów, oprócz głównego filmu, montujemy dodatkowe wersje dla klienta. Tak było chociażby przy projekcie „Disko” dla Neonoff.

 

 

 

 

 

 

 

Podczas kampanii wykonaliśmy również sesje zdjęciową biżuterii, która trafi do katalogu najnowszej kolekcji. Bardzo często podczas tego typu projektów wykonujemy sesje modowe. Męska część naszej ekipy jest po studiach fotograficznych. Ale jak się okazało na przestrzeni lat – fotografia im nie wystarczała. Dlatego zdjęcia wykonujemy zawsze dodatkowo, bo na codzień zajmujemy się produkcją filmową.