Nocny SuperSam

Produkcja wideoklipu

Nocny SuperSam | Produkcja wideoklipu

Nocny SuperSam – Produkcja wideoklipu


Produkcja wideoklipu dla zespołu Nocny SuperSam do utworu Niespełnieni.

Produkcja wideoklipu, który tu widzicie jest naszym kolejnym filmem zrealizowanym w Warszawie. Zespół zgłosił się do nas z gotowym scenariuszem i wizją klipu, a my zajęliśmy się wcieleniem tych pomysłów w życie poprzez produkcje na planie, montaż oraz postprodukcję. Pracę zaczęliśmy od samego rana w zakroczymskich lasach, które były lekko spowite mgłą, co nadało niesamowitego efektu zdjęciom.

Następnie kolejny plan zdjęciowy znajdował się w centrum Warszawy w klubokawiarni „Kwadratowa”, gdzie ciekawy wystrój wnętrz i panująca tam atmosfera miały dobry wpływ na kręcone przez nas ujęcia. Ostatnim przystankiem był prawobrzeżna część Wisły.

1
Dni zdjęciowe.

8 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
warszawa produkcja teledyskow nocny supersam

W realizacji wykorzystaliśmy naszą kamerę oraz trzyosiowy stabilizator. Dodatkowo wzbogaciliśmy ujęcia zdjęciami z lotu ptaka. Wszystko to udało nam się zrealizować w trakcie jednego dnia zdjęciowego. Było to też nie lada wyzwanie ze względu na pracę z nieco nieokiełznanym i niepokornym psem Liną Moreną. Na dużą pochwałę zasługuje talent aktorski Agaty Fijewskiej, Marcina Górskiego i Zosi Zdanowskiej.

Działania Marketingowe

Facebook: 60%
YouTube: 40%
Motion Pikczer Blog: 15%

Po powrocie do Łodzi zajęliśmy się postprodukcją. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to szybki czas, w którym klient otrzymuje on nas gotowy film. Dajemy sobie dziesięć dni, po których gotowy wideoklip bądź spot trafia w ręce zespołu lub firmy.

Kręcenie teledysków jest istotnym elementem w budowaniu marki jaką jest Motion Pikczer. Coraz więcej zespołów zdecydowało się na współpracę z naszym domem produkcyjnym, ponieważ do wszelkich zleceń podchodzimy poważnie, z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.