Shot For Mia

Produkcja teledysku

Shot For Mia | Produkcja teledysku

Shot For Mia – Produkcja teledysku


Produkcja teledysku muzycznego, który udało nam się zrealizować  to „Na Co Mnie Stać” zespołu Shot For Mia.

Scenariusz oraz pomysł na produkcję teledysku powstał w naszym studio i spotkał się z dużą aprobatą zespołu, co bardzo nas ucieszyło. Nasza idea zakładała połączenie ujęć w formie multiekspozycji. Kolorystyka klipu i stylistyka vintage zostały wzbogacone efektami przejść oraz ziarnem filmowym.

Pierwszy dzień poświęciliśmy na nagrania w studio, natomiast drugi to zdjęcia w plenerze, za który posłużył Las Łagiewnicki. Strona wizualna spodobała się tak bardzo muzykom, że kadry z wideoklipu zostały wykorzystane do projektu okładki płyty. Klip z udziałem muzyków kręciliśmy podczas dwóch dni zdjęciowych w Łodzi.

2
Dni zdjęciowe.

7 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
motion pikczer filmy reklamowe warszawa

Trudno wyobrazić sobie powstanie tego wideoklipu bez możliwości jakie dają obecne programy do edycji video. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy potrafimy w pełni wykorzystać sprzęt, którym dysponujemy w codziennej pracy.

Działania Marketingowe

Facebook: 40%
YouTube: 33%
Motion Pikczer Blog: 10%

Ponadto poza kamerą mieliśmy do dyspozycji dron, który pozwala urozmaicać klipy ujęciami z lotu ptaka. Dodatkowo do dyspozycji mieliśmy obiektywy filmowe oraz trzyosiowy stabilizator.