Spoty promocyjne

Prowadzenie kanału Youtube

 

 

 

 

Filmy korporacyjne to teraz podstawowy sposób komunikacji z potencjalnymi klientami i kontrahentami, zarówno w internecie, jak i na targach branżowych oraz konferencjach.  Tego typu realizacje zazwyczaj w ciągu dwóch do pięciu minut przekazują cele i wartości firmy, a także jej sposób funkcjonowania, pracowników różnych szczebli oraz biura lub zakłady produkcji. 

 

 

Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i tworzymy scenariusz i tekst lektorski wspólnie lub na podstawie dostarczonych przez Państwa materiałów. Naszym zadaniem jest również znalezienie lokacji, aktorów czy stworzenie odpowiedniej scenografii do filmu. W zależności od wymagań klienta i budżetu jakim dysponuje, nagrywamy w siedzibie firmy a statystami są pracownicy firmy.

Po zakończeniu planu zdjęciowego, czas oczekiwania na film to 10 dni roboczych. Materiał jest montowany, kolorowany, wyrównywany. Często proponujemy dodanie w postprodukcji animowanych napisów wykonanych techniką motion tracking, które podkreślą najważniejsze treści i wartości firmy.

Posiadasz już kanał na YouTube?

Spot promocyjny to najlepszy sposób na rozwój kanału YouTube. Dobrze wiemy jak duże znaczenie ma content video dla każdej marki i dlatego kompleksowo zajmujemy się rozpoczęciem prowadzenia lub uaktualnieniem istniejących już kanałów firmowych na YouTube.