Filmy reklamowe Warszawa | NetWorkS

Filmy reklamowe Warszawa | NetWorkS

Filmy reklamowe to nasza codzienność.

Stworzyliśmy setki filmów dla firm z całej Polski.

Tworzymy filmy kompleksowo.

Jedną z naszych ostatnich produkcji jest film reklamowy stworzony dla firmy NetWorkS!, która zapewnia usługi związane z sieciami radiowymi dla największych sieci komórkowych. Film nagrywaliśmy 3 dni zdjęciowe w skrajnych częściach Polski.

Naszą pracę zaczynamy od zapoznania się z marką, produktem bądź ideą firmy. Następnie w oparciu o te informacje tworzymy scenariusz wraz ze szczegółową wyceną oraz harmonogramem prac. Zazwyczaj nagrania trwają od jednego do 4 dni zdjęciowych. Materiał jest montowany, kolorowany oraz są wprowadzane animacje i napisy. Gotowy film jest wysyłany nie później niż 10 dni od skończenia nagrań.

Filmy reklamowe – cennik.

Cena każdego filmu zależy od scenariusza dlatego wraz z nim jesteśmy w stanie wysłać już gotowy kosztorys. Czasami jednak scenariusz jest tworzony w oparciu o budżet jaki dana firma posiada. Głównymi czynnikami, od których zależy cena filmu są: dni zdjęciowe, lokacje, ilość osób potrzebnych na planie, aktorzy oraz efekty i animacje zastosowane w postprodukcji.

 

Przeczytajcie jak wyglądała praca przy tej produkcji.

Zegarek na desce rozdzielczej wskazuje 3:38. Jest późny listopad, więc nie zaczęło jeszcze świtać. Sprzęt już spakowany, jesteśmy gotowi, by wyruszyć na wybrzeże. Tak zaczął się pierwszy dzień trzydniowego planu, w trakcie którego realizowaliśmy zdjęcia do spotu reklamowego dla firmy Networks.

Networks zajmuje się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych… Czyli? No właśnie – wyjaśnienie czym właściwie zajmuje się firma w tak krótkim spocie byłoby dość skomplikowane. W związku z tym postanowiliśmy podejść do tematu od strony idei i wartości, na których opiera się działalność firmy. By ukazać skalę działalności firmy, postanowiliśmy pokazać wieże radiowe usytuowane na dwóch krańcach Polski – nad Bałtykiem i w Beskidzie Śląskim.

Scenariusz spotu oparliśmy na tekście lektorskim, który w prosty, ale emocjonalny sposób przekazuje ideę firmy. Skomplikowane technologicznie działania sprowadzają się do prostego faktu: Networks zapewnia zasięg użytkownikom telefonów komórkowych (czyli w zasadzie nam wszystkim), umożliwiając nam kontakt z bliskimi niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

 

W Gdańsku spotkaliśmy się z Bogdanem, dziarskim, gotowym na pracę w trudnych warunkach aktorem, który wcielił się w rolę pracownika Networks. Bogdan bez wahania wszedł na sam szczyt wieży radiowej. Reżyser spotu, Michał, musiał przemóc lęk wysokości, żeby nadążyć za aktorem…

Kolejnego dnia cała trójka ponownie musiała zmierzyć się z pracą na wysokościach – tym razem na szczycie góry Skrzyczne, najwyższej góry w Beskidzie Śląskim. To właśnie na jej szczycie znajduje się wieża z nadajnikami radiowymi, również obsługiwana przez Networks.

 

Tak się złożyło, że tego dnia spadł pierwszy śnieg. Oblodzenie było tak duże, że samochody mieszczuchów nie dały rady. Ekipę na szczyt zawiozła specjalna terenówka.

Ujęcia plenerowe uzupełniliśmy zdjęciami wykonanymi w warszawskich biurach firmy. Realizacja tego typu spotów (jak filmy reklamowe) to podwójna przyjemność – nie dość, że zwiedzamy świat, to przy okazji mamy gwarancję epickich plenerów, które nadają spotom reklamowym nieocenioną wartość. Czekamy na kolejne realizacje wyjazdowe!

Zarezerwuj nasze ostatnie wolne terminy w lipcu!

 

 

Na styku sztuki i biznesu.

Jeśli wiesz, którą realizację potrzebujesz – wybierz ją!

Dobrze wyprodukowany teledysk jest istotnym elementem promocji każdego zespołu. Jest on wizytówką i przepustką do krajowej jak i międzynarodowej kariery.

Film reklamowy ma za zadanie budować wizerunek firmy bądź promować dany produkt. 
Jest to najlepsza reklama zarówno w Internecie, jak i w telewizji.