Helfio

Helfio

HELFIO – Produkcja reklamy telewizyjnej


Produkcja filmowa reklamy dla startupu Helfio

Kilka miesięcy temu mieliśmy przyjemność zrealizować film promocyjny dla Helfio, startupu z branży medycznej. Helfio to portal internetowy przeznaczony dla pacjentów. Pozwala on zapisywać i interpretować dokumentację medyczną – od recept, przez diagnozy czy wyniki badań. Globalny zasięg portalu oznacza, że użytkownicy z całego świata mogą wymieniać się informacjami dotyczącymi konkretnych chorób czy dolegliwości.

W filmie postanowiliśmy skupić się na historii rodzinnej. Bohaterką spotu jest młoda matka, która używa aplikacji do zapisywania danych dotyczących stanu zdrowia jej syna, który cierpi na cukrzycę typu 1. Kobieta komunikuje się także z młodą mamą z drugiego końca świata, której dziecko także ma cukrzycę. 

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

Poza montażem wersji na Facebooka i YouTube, zmontowaliśmy także 7 kilkusekundowych wersji spotu przeznaczonych na insta stories oraz facebook stories. Coraz więcej firm, szczególnie młodych startupów, decyduje się na kampanie w mediach społecznościowych, dlatego skrócone wersje montażowe na stałe zagościły w naszej ofercie. 

Działania Marketingowe

Facebook: 85%
YouTube: 55%
Motion Pikczer Blog: 1o%

Zdjęcia do spotu zrealizowaliśmy w Warszawie. Nagrania zajęły nam jeden dzień zdjęciowy.