EXACO – Filmy reklamowe z branży IT

EXACO – Filmy reklamowe z branży IT

EXACO – Spot reklamowy


Filmy reklamowe dla branży IT

Jaka jest prawdziwa wartość pracy programistów? Jako laicy w temacie możemy jedynie powiedzieć, że ułatwiają nam życie. Bez nich świat byłby zupełnie inny, jak by wyglądał?
Symulację takiej rzeczywistości możecie zobaczyć w naszym spocie dla Exaco.
W zeszłym roku mieliśmy okazje stanąć w przetargu na realizację spotu promocyjnego dla firmy programistycznej – Exaco.

Nie chcieliśmy powielać schematu typowej reklamy IT. Z punktu widzenia produkcyjnego mieliśmy spore pole manewru. Nie mogliśmy pozwolić sobie na półśrodki. Na planie korzystaliśmy z możliwie najlepszych rozwiązań technicznych. Od samego początku mieliśmy świadomość, że poza samą formą reklamy, musimy zachować w spocie charakter prawdziwego kina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 5 lokacji do nagrań.

 Dwa intensywne dni zdjęciowe.

 Casting na odtwórców głównych ról.

filmy reklamowe dla branży IT
filmy reklamowe dla branży IT
filmy reklamowe dla branży IT

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizacja trwała dwa intensywne dni zdjęciowe. Po akceptacji scenariusza, przeprowadziliśmy casting na odtwórców głównych ról. Udało nam się zaangażować ciekawe osoby, które przyciągają uwagę. Z pomocą stylizacji i make-upu wiernie oddaliśmy typy bohaterów opisane w scenariuszu. Nagrywaliśmy w pięciu lokacjach, w tym w przestrzeniach firmy Exaco.

Konkurencja wśród firm IT jest duża, szczególnie jeśli firma planuje eksport swoich usług. Zaproponowaliśmy Exaco spot, który ma szansę przebicia i zapamiętania przez lokalne i międzynarodowe przesiębiorstwa.

Spot pokazuje ekstremalną sytuacje, w której uwydatniona jest kluczowa wartość sektora IT, czyli innowacyjne i nowatorskie rozwiązania problemów. W filmie pokazaliśmy również co jest ważne dla Exaco i jakie były nasze wrażenia po spotkaniu z nimi. Exaco to zgrany zespół skrupulatnie dobranych nieprzypadkowych ludzi, z których każdy na swój sposób wnosi coś świeżego do grupy.

 


 

Reżyser: Michał Liszcz
Zdjęcia: Kuba Woźniak
Asystent: Błażej Grochulski
Kierownik produkcji: Natalia Wesołowska
Montaż/color grading: Michał Liszcz
Stylizacje: Patrycja Pankiewicz
Make-up: Aleksandra Zasada
Kierowca motoru: Maciej Krajewski
Operator drona: Robert Chmielecki 

Aktorzy:
Dziewczyna: Weronika Wrona Jasiówka
Chłopak: René de Oliveira
Chłopak: Batgerel Bold
Para: Hanna Piekarska o Mścisław Brzeziński 

Serdeczne podziękowania dla: Bunkier Sportowy Klub Strzelecki

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystaliśmy potencjał obiektywów anamorficznych. W połączeniu z naszą kamerą Red Raven otrzymaliśmy niesamowitą jakość obrazu. Exaco zaufało nam i dało wolną rękę w kreacji obrazu – dzięki temu otrzymaliśmy filmy reklamowe dla branży IT, które mają szansę zaintrygować i przyciągnąć wielu nowych Klientów.