Lotte Kestner

Produkcja wideoklipu

Lotte Kestner | Produkcja widoklipu

Lotte Kestner – Produkcja wideoklipu


Produkcja wideoklipu dla Lotte Kestner do utworu Bright to Be True .

Produkcja teledysku jest dla każdego zespołu bądź wokalisty istotnym punktem promocji, dlatego przykładamy ogromną wagę w każdy zrobiony przez nas wideoklip. Tym razem mieliśmy przyjemność współpracować z Lotte Kestner z Seattle. Nawiązaliśmy kontakt z wokalistką i po ostatecznej akceptacji scenariusza zabraliśmy się do pracy. Rzadko dotąd zdarzało się nam pracować nad teledyskiem, który trwałby sześć minut. Jednak i temu wyzwaniu musieliśmy sprostać.

Zamysł filmu był w pełni minimalistyczny, ale dynamiczny przez co widz nie czuję się znudzony i zniechęcony do dalszego oglądania. Postawiliśmy w postprodukcji na zmianę kolorów na czerń i biel, które tylko będą podkreślać surowy charakter wideoklipu. Kolejnym zabiegiem było zdanie się na światło naturalne, które dopisało nam tego zimowego dnia. Słońce świeciło w pełni!

1
Dni zdjęciowe.

15 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
produkcja wideoklipu

To był nie tylko nasz debiut, jeśli chodzi o długość teledysku, ale również aktorski. Pierwszy raz przed kamerami stanęli nasi operatorzy Michał i Kuba, którzy odpowiadają za wszystkie wykonane dotąd przez naszą Grupę Filmową ujęcia. Ze swoimi rolami poradzili sobie doskonale, choć przy oglądaniu pojawia się gęsia skórka widząc ich jako oprawców, gdzie w normalnym życiu nie są wstanie skrzywdzić muchy. Stery za kamerą przejęła Magda, która w naszym zespole zajmuję się fotografią.

Działania Marketingowe

Facebook: 50%
YouTube: 40%
Motion Pikczer Blog: 15%

Za plan filmowy posłużyła nam żwirownia w okolicach Łodzi, a same zdjęcia trwały jeden dzień. Na dużą pochwałę zasługują również Jędrzej Nyklewicz i Sylwia Burzykowska, którzy swoją grą aktorską chwytają za serca. Wideoklip powstał w formacie RAW, który umożliwił nam późniejszą kontrolę nad konwersją koloru.

Cieszymy się również bardzo z faktu, że coraz więcej osób z zagranicy zgłasza się do naszego domu produkcyjnego z prośbą o współprace. Jesteśmy otwarci na każdą kooperację.